Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátommal piszkálnak suliban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátommal piszkálnak suliban (tanárok) h állandoan hozzá megyek meg h hányszor alszok nála és ez miatt utálom a sulit. Mi a véleményetek mitt tegyek haggyam ott barátom ez miatt?

Figyelt kérdés
én 15éves lány vagyok barátom 20éves.5honapja vagyunk eggyütt nagyon szeretem és ö is engem. szerinte nem szeretem eléggé ha kidobnám ez miatt, mert ha igazán szeretném megse fordzulna a fejemben ilyesmi.. ti mit gondoltok igaza van?
2014. jan. 29. 14:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
34%
nem tudom, h mi dolga van egy 15 évesnek egy 2o évessel....
2014. jan. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
hát sztem kicsit sok a korkülönbség de ez egy dolog viszont a tanároknak mi a f_sz közük van ehhez????
2014. jan. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se dobd ki. A tanároknak ehhez semmi közük (semmi joguk belepo--zni), ezügyben egy valaki piszkálhat, az pedig a szüleid.

Tudod, a párunkkal jóban-rosszban együtt a világ ellen ha kell...

2014. jan. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
86%
Fordulat: A pasija az osztálytársa.
2014. jan. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
51%

Hát... egyrészt ő nagykorú, felnőtt ( papíron mindenképpen ), te meg nem... Egyenlőre bármilyen iskolába jársz is, el kellene végezned. Meg kell találni az egyensúlyt a párkapcsolat és a suli között.

De emiatt nem érdemes szakítani.

2014. jan. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
49%
Hát ez jó kérdés 1-es. Anno nálunk is volt, a legjobb csajok nyomultak mindig jóval idősebb fazonokkal. Hogy én mennyire utáltam mindig is az olyat, hogy nem a saját korosztályából választanak párt maguknak az emberek. Az idősebb, huszas évei közepén járó fickóknak persze nem okozott egyáltalán nagy gondot (szülőktől külön élve, saját tuningolt kocsival) felszedni a középiskolás 16 év körüli lánykákat, azok meg máris nyitották szét a combjukat egy fikarcnyi esélyt nem adva a velük egykorú srácoknak. Később rájöttem, jobb is, hogy így van, mert a bánatnak se kellene ilyen lány. Na mindegy.
2014. jan. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

szerelemben a kor nem számit.. nem szándékossan jöttem össze egy nálam sokkal idösebbel.


hát szüleimnek még nem mondtam el h járok valakivel :S nem merem félek a reakciotol h 5évvel idössebb .



barátom fejéhez vágtam aztis h az ö hibája minden h ha ö nem lenne akkor semmi baj nem lenne meg h csak meg neheziti az életem :S

2014. jan. 29. 14:28
 8/19 anonim ***** válasza:
51%
Nem vagyok egy szinten...
2014. jan. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Én mindenképpen felhívnám a tanárok figyelmét udvariasan, de határozottan, hogy a égvilágon semmi közük nincs ahhoz, hogy a diákjaik mit művelnek a szabadidejükben, és az energiájukat inkább fordítsák arra, hogy megfelelő tudásanyagot adjanak át a gyerekeknek ahelyett, hogy indiszkréten a magánéletükben vájkálnak.

Egyébként egy elbeszélgetés az igazgatóval is segíthet.

2014. jan. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

te miez a verdás huszas csávokra hajtanak meg nem adnak esélyt a korunk belieknek?? O.o vagy a témával kapcsolatban adj TANÁCSOt vagy keress a storydhoz illö témát :) de csak h tudd nincs tuning verdája és a szüleivel él :)


de egy szinten vagyunk mert alkalmazkodik hozzám :)

2014. jan. 29. 14:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!