Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti jártatok/járnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti jártatok/járnátok ilyen fiúval?

Figyelt kérdés
Úgy értem aki kb. 15 cm-el kisebb nálatok, mert szerintem nem számít a magasság. De ha jártatok nálatok kb. 15 cm-el kisebb fiúval milyen volt? Mármint ezt arra értem ha meg akar csókolni pl. akkor nem lesz gáz hogy nem ér fel? vagy valami iylesmi

2014. jan. 29. 16:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem volt ilyen. De! Mostanra én magasabb vagyok nála. :P

Szerintem nem gáz. Ismerek olyat ahol 5 centivel kisebb a fiú. És jól megvannak.

2014. jan. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
értem de köztünk kb. 15 cm a különbség :/
2014. jan. 29. 16:53
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem..

De ismerek olyat ahol a nő magasabbb kb 10-15 cm-rel jól megvannak...

Engem zavarna...

2014. jan. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
értem köszi :)
2014. jan. 29. 17:03
 5/12 anonim ***** válasza:
nem
2014. jan. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Első, azért nem mindegy, hogy 5 vagy 15 centi. Őszintén én ennyivel alacsonyabb sráccal már nem kezdenék. Köztünk a pasimmal olyan 2-3 centi van az én javamra, de már így is parás pl. a magassarkú dolog. De ez csak egy vélemény, attól ti még nagyon jól meglehettek.
2014. jan. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
ÉN nem.
2014. jan. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
értem köszi :)
2014. jan. 29. 17:30
 9/12 anonim ***** válasza:
Látom mennyire nem számít a nőknek magasság.. Amúgy én is alacsony férfi vagyok a magam 170cm-vel. Hidd el Kérdező, simán átnéznek rajtad, lehetsz akármilyen jóképű. Alacsony férfiként max a nők 5%-nál ha van reális esélyed. Ráadásul nekem még az arckarakterisztikám is rossz, szóval dupla handikepp. Lépj túl ezen, én is ezt tettem, tanulj nyelveket és egy jó szakmát. Láss világot, és nem fogsz megváltoztathatatlan dolgokon agyalni.
2014. jan. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A nők nem a magasságra adnak. De van sok alacsony nő is. Ne az emeleteseknél próbálkozz. Kicsi ember nagy bottal jár.Keféld meg őket jól, és elnézik azt a néhány centimétert.
2014. jan. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!