Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális? Nincs szégyenérzete?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? Nincs szégyenérzete?

Figyelt kérdés

Ma a barátom totálisan bekattant, eddig is tudtam,hogy nem egy mindennapi eset,de a mai nagyon felhúzott! Elmentem edzeni,úgy volt,hogy a barátom is jön velem,de neki közbe jött valami és abban maradtunk,hogy ott találkozunk. Majd felhívott ,ingerülten ,hogy honnan ismerem én az ő haverját,hogy hogy ismerősöm facebookon. Én csak pislogtam,mondtam,hogy fogalmam sincs nem ismerősöm. Ő meg állította,hogy de látta,mit képzelek, ne jelölgessem az ő ismerőseit. Na ez nagyon felhúzott,felléptem facre, és baromira nem volt ismerősöm a srác. Már 1 órája edzettem,végeztem amikor megjött a barátom. Odamentem hozzá és a lehető legflegmább volt velem,húzgálta a száját, ezzel nagyon provokált engem,és mondtam hogy megyek most már. Ő meg elkezdett hangosabban beszélni hozzám,hogy "csak ennyit számítok neked?" meg persze állíotta,hogy a facebookon nekem ismerősöm volt a srác,biztos kitöröltem. én gyorsan le akartam lépni ne hogy hallják az ott lévő emberek hogy mi a helyzet,de amikor mentem volna folyton utánam kiabálta a nevem,meg hogy gyere ide! de kiabálta. mikor végre lementem, akkor felhívott telón,hogy az öltözőnél vár,ott is vitatkozott vleem,mindenki hallotta, csak mondta a hülyeségeit,hogy én nem törődök vele stb. mikor pedig mondtam,hogy majd otthon megbeszéljük akkor is követett,és a lépcsőről kiabált vissza,hogy "itt hagysz? komolyan itt hagysz?" a recepciós nő is csak pislogott.

Ezek után,hogy menjek én oda le többet? Mit gondolhatnak rólam? Többet komolyan le se merek menni ekkora égés után. El se tudom képzelni,hogy mit művelt még a továbbiakban ott...


2014. jan. 29. 16:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Még a barátod az illető?

Ilyen baromság miatt ilyen patáliát csapni. Nem normális az illető.

Neki égés a történetek, nem neked.

2014. jan. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 tetro ***** válasza:
100%
Szakíts.
2014. jan. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
ez nem normális, úgyh dobd ki :D
2014. jan. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Költőnő? ***** válasza:
100%
nem neked kellene, h kellemetlen legyen ez az útszéli stílus
2014. jan. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Ja és még ő fenyegetőzött,hogy jó akkor vége! Ha most elmegyek akkor vége, én meg mosolyogtam és mondtam,hogy jó akkor szia! De ezek után is csak hajtotta a magáét. És azért volt számomra nagyon égő mert pont 3 olyan ember is ott volt akikkel jóban vagyok ott lent,vagyis beszélő viszonyban nem barátok,csak már ismernek.

Komolyan mit gondolhatnak? Nekem le sülne a képemről a bőr,ha így viselkednék mások előtt.

2014. jan. 29. 16:52
 6/14 anonim ***** válasza:
Érdekelne, hogy ennyi idős és mióta vagytok együtt, mert az én párom is bedilizett a napokban. :) Biztos a front. :)
2014. jan. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Egy idióta az a srác. De szerintem mindig is az volt, nem hiszem, hogy ez az első ilyen alpári megnyilvánulása. Ha ez kell neked, maradj vele. Ha nem, akkor meg... tudod a választ.
2014. jan. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
remélem kidobtad már azóta:D
2014. jan. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos, hogy nem maradnék együtt egy ilyen bunkó és gyerekes pasival.
2014. jan. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Elhihetitek, hogy nekem is elment tőle a kedvem nagyon. Főleg,hogy két napja hasonló viselkedést tanúsított azt még be is nyeltem,de ehhez lesz még pár szavam.

20/25 évesek vagyunk. én a fiatalabb. több éve együtt vagyunk már. Ezelőtt is csinált érdekes dolgokat, de ez a mai nagyon felháborított. Azóta nem találkoztunk, csak írt facen annyi hülyeséget,hogy majd felrobbant az agyam..

2014. jan. 29. 17:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!