Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mit csináljak, ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit csináljak, ki fog ez még alakulni, vagy már semmi esély rá?

Figyelt kérdés

Nos az lenne a helyzet, hogy barátommal 3 hónapja vagyunk együtt. És az a problémám tulajdonképpen, hogy bár szeretem őt, mégsem alakult ki bennem szerelem iránta! Ő viszont halálosan szerelmes belém, ezt érezteti velem, kimutatja. Sajnos úgy érzem, hogy nekem néha egyszóval sok is... Állandóan hív, sokszor nagyon rossz időpontokban, annak ellenére, hogy megbeszéltük, hogy mikor hívjon. Egy gimibe járunk, és szinte mindegyik szünetben keres, pedig ezt is mondtam már neki, hogy annak ellenére, hogy neki nincsenek barátai az osztályából és amblokk a gimiből, attól függetlenül nekem vannak, és velük is szeretnék időt eltölteni, kértem még az elején, hogy ne fojtsuk meg egymást, erre pont ez történik! Ha meg mondom neki, akkor az nem tetszik neki, elszomorodik miatta, de nekem ez így hosszú távon nem lesz jó... Ezzel a túlzott ragaszkodásával és kötődésével elmar maga mellől... Ti mit tennétek a helyemben? Megszokom, hogy ilyen és kialakulhat itt még szerelem a részemről is, vagy inkább még most az elején hagyjuk az egészet.

Mellesleg én 16/L ő 19/F

Válaszokat előre is köszi! :)


2014. jan. 29. 17:28
 1/6 Költőnő? ***** válasza:

hát ha eddig neki nem volt élete, most Te lettél az.... :S

nem hinném, h változni fog. Én megértem, h kiakasztó

2014. jan. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem vagy szerelmes. Zavar, ha a barátod hív. Zavar, ha keres a suliban. Azt mondod, megfojt. Akkor?

Megértem, hogy sajnálod és nem akarod megbántani. Én is ezért nem hagytam ott sokáig a páromat. De örülök, hogy már megtettem.

2014. jan. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Moszuke ***** válasza:

ezt mondd el neki is, így ahogy nekünk, világosan, érthetően, de tedd hozzá a következményeket és a jövőben tartsd is magad hozzá.

nem kell megvárni, hogy besokallj 1 olyan kapcsolattól amiben támaszkodnak rád. ez úgy is csak idő kérdése lenne.


várj pár hónapot, meg fog ijedni attól amit mondtál és akkor 2-3hétig talán kibírja, hogy nem tapad. aztán ismét tapad majd.

ilyenkor dobni kell.

2014. jan. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
szombaton, amikor kettesben leszünk, beszélni fogok vele erről nyíltan, érthetően, mert tudom, h sokat számít a kommunikáció :D és remélem változni fog a helyzet, mert valóban így előbb-utóbb be fogok sokallódni, és én ezt 16 évesen valóban nem szeretném! mellesleg válaszokat, tapasztalatokat még mindig várok :)
2014. jan. 29. 17:59
 5/6 anonim ***** válasza:

velem is ugyanezt csinálta a párom,bár mi már huszonévesek vagyunk.Mostanra már az exem lett....

Megfojtott,folyton hívott,ha engem nem ért el,tesómat hívta vagy a barátaimra írt rá..Egyszerűen nekem szükségem volt szabadságra is és egy kis térre,de nem értette meg.Bíztattam,hogy ő is járjon el a haverjaival,kösse le magát...Mivel előttem neki se volt élete (mármint normális emberi kapcsolatai),így rám akaszkodott.Ezen kívül persze még sokminden zavart benne,végül szakítottam vele,pedig nagyon jószándékú,kedves fiúról volt szó.Ja,és érzelmileg is zsarolt,meg szomorú volt miattam.Nekem nem kellett ilyen "negatív" ember.Úgy éreztem,szívja el tőlem az energiát,belőlem töltekezett,és sokszor engem is magával rántott a szomorúságába. Beszéld meg a pasiddal,nálatok ez talán javítható és meg fogja érteni.

2014. jan. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
utolsónak, huu, sajnálom, h így alakult... :O remélem nálunk azért valamilyen szinten változni fog a helyzet a beszélgetésünk után... azért megvárom a reakcióját is, és esélyt adok ennek az egésznek :)
2014. jan. 30. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!