Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mérgesek lennétek ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mérgesek lennétek ha a barátnőtöket felkérnék egy bálban táncolni és elmenne?

Figyelt kérdés
mármint ott vagyok én is akkor ne mennyen el más pasival táncolni nem igaz?

2014. jan. 29. 17:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%
Miért ne táncolhatna? Te most viccelsz?
2014. jan. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Te orulnél ha a baratnodet felkérne valami vadidegen és elmenne vele?..ha valami barat,ismeros az OK.
2014. jan. 29. 17:52
 3/11 anonim ***** válasza:
58%
Én lány vagyok, és engem a pasim "elengedett"(nem szeretem ezt a szót, mert nem vagyok a tulajdona)egy lagziba is az egyik haverommal, mert annak nem volt nője. De egyébként meg régen is így volt, h a lányokat mindenki fölkérhette, ugyan már... ha egy táncból ekkora ügyet csinálsz, képzelem mit csinálsz a nagyobb dolgokban... brrrr...
2014. jan. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
mi történt utána?
2014. jan. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Bálban szerintem ezzel semmi gond nincs.
2014. jan. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Költőnő? ***** válasza:
51%
hát.... sztem egy táncos rendezvényen ebben semmi égbekiáltó nincs.
2014. jan. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
addig amíg nem tapizza a seggét a srác addig nincs gond
2014. jan. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) ha fogják tapizni a seggét majd közbeavatkozom :D
2014. jan. 29. 18:19
 9/11 anonim ***** válasza:
Csak ha tőled kérné le tánc közben, akkor lenne okod egy kis bosszankodásra, de akkor sem sértődésre.
2014. jan. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

A esküvőnkön rengeteg emberrel táncoltam(a menyasszonytáncon kívül).. Volt aki a férjebtőlmkért le..most sértődött volna meg?


Amíg nem bizalmaskodva ölelgetik,tapizzák, addig ne aggódj..

:)

2014. jan. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!