Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy végre barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy végre barátom legyen?

Figyelt kérdés
Már csókolóztam több pasival is, de komolya kapcsolatom még nem volt, mivel egyiket sem szerettem. A velem egyidős tinik párkapcsolatban vannak mind. Annyira egyedül érzem sokszor magam,máskor meg utálok mindenkit, nem bírnám elviselni ha lenne barátom.Most ismét rámtört a "barátot akarok" szindróma. A körülöttem levő fiúkból nem tetszik egy sem, mindig "a lehetetlen esetek" tetszenek meg, akinek barátnője van, vagy aki túl idős hozzám. Mit tegyek? Elég visszahúzódó lány vagyok, bulizni is ritkán járok. De annyira szeretnék valakit...akit végre szeretni is tudnék, aki komolyan venne, és elfogadna olyannak,amilyen vagyok.

2014. jan. 29. 18:53
 1/8 A kérdező kommentje:
17/L
2014. jan. 29. 18:54
 2/8 anonim ***** válasza:
A korodat esetleg megtudhatnánk?
2014. jan. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mondanám, hogy ismerkedjünk, de így inkább nem: "máskor meg utálok mindenkit, nem bírnám elviselni ha lenne barátom"

18/F

2014. jan. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyedül fogsz meghalni!
2014. jan. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

17 évesen bárhol!

Házibulikban(mondtad hogy nem jársz, de ott a legkönnyebb)

De akárhol belefuthatsz egy megfelelő srácba.

2014. jan. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Most mondanám hogy mindennek megvan az ideje, de csak jönnének a jó kis kommentek. De én akkor is így gondolom, ha meg tenni akarsz érte mozdulj ki többet járj el bulizni aztán majd lesz ami lesz.
2014. jan. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nagyon befolyásolnak még a hormonjaid, szerintem ne erőltesd. Lehet, hogy összejönnél a megfelelő fiúval, aztán megint rád törne a mindenkit utálsz dolog.
2014. jan. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nem kell erőltetni. majd úgy is bejön a képbe előbb utóbb az a srác akivel egy hangon lesztek :D
2014. jan. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!