Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ezt még helyre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezt még helyre lehet hozni?

Figyelt kérdés

Barátommal kicsit több mint 2 éve vagyunk együtt,az elmúlt kb. 2 hónapot végig veszekedtük.Én kicsit idegesebb vagyok a vizsgám miatt,ezért mondtam hogy adjon egy hetet hogy lenyugodjak átgondoljam ezt az egészet...Másnap keresett veszekedtünk,de kibékültünk...

Úgy érzem mégsem vagyok olyan boldog mint lennem kéne,mert folyamatosan kötöszködik pl.: tegnap kiírta falamra,hogy "szeretlek" erre egy szívet írtam rá,besértődött kitörölte...meg ilyen apróságok.A legnagyobb mégis az hogy ha elmegy bulizni,akkor "cuccozik",és hetente szív ha nem gyakrabban. Ezek nagyon zavarnak.Alig beszélünk már,szex is alig van. De váltig állítja hogy nagyon szeret,nem kapok jobbat nála.

Mégis úgy érzem valami nem jó,pedig szeretem.

Ti mi gondoltok erről?


2014. jan. 29. 19:26
 1/6 AndrejjaMarijann ***** válasza:

Szerény véleményem szerint te a rossz dolgokat írtad le.

Szereted őt?Ha valami rosszat érzel,akkor az -nálam- azt jelenti,hogy nem vagy belé szerelmes.Jól érzem?

2014. jan. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pfff, drogos, dobd ki azonnal. Nem lehet benne megbízni, és szerintem nem szeretnéd látni a heroinos korszakát.
2014. jan. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Moszuke ***** válasza:

de igen is jobbat kaphatsz nála csak melóznod kellene magadon és a meló azzal kezdődik, hogy szakítasz ezzel a szerencsétlennel.

0 önbizalommal ne várj sokat az élettől. akkor a következő pasid is egy függő puhapö.cs lesz és amellett is lehúzol jó-pár évet.. talán még babát is tolsz neki.. akkor meg aztán szívás van.

az új mindig jobb.

2014. jan. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
szerintem megválaszolták az okosok :)
2014. jan. 29. 19:56
 5/6 A kérdező kommentje:

Bocsánat az előző "válaszomért"... Csak a "barátom" annyira féltékeny hogy többek között a gyakori kérdésemet is ellenőrzi...

Ne haragudjatok,nézzétek el neki hogy ilyen gyerekes.

2014. jan. 29. 20:01
 6/6 AndrejjaMarijann ***** válasza:
Hát jó,de ha valaki azt mondja neked,hogy nála jobbat nem kapsz,akkor nála csakis jobbat kaphatsz.Felháborító és önbizalom romboló,ha cuccos,ha nem.
2014. jan. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!