Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők miért sokkal inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért sokkal inkább kapcsolatfüggőbbek/társfüggők, mint a pasik?

Figyelt kérdés
Minden nő, akit ismerek valahonnan, kapadozik azért, hogy legyen valakije. Az emberek ennyire nem érzik magukat jól, ha nincs senkijük? Távol áll tőlem ez a birkanépség. Nem kell nekem nő, pedig lehetne. Meguntam ezt a társadalmi összképet, elvárást. Csak fura, hogy egyesek bele akarnak betegedni, ha nincs pasijuk, csajuk. Jézusom. :-D
2014. jan. 29. 19:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Rossz az állítás, mindkét nemben vannak ilyenek és olyanok is.
2014. jan. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem nemfüggő. Mindkét nemből láttam már bőven kapcsolatfüggő egyedet. Sok az érzelmileg nyomorék, szeretethiányos ember ha férfi ha nő az illető.
2014. jan. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én nekem még nem volt senkim, de jelenleg nem is kell senki és egyet értek veled...Birkák :D Jó, néha megfordul a fejemben, hogy milyen lenne, ha lenne mellettem valaki, de nem bonyolítom túl azt a gondolatmenetet, mert felesleges.Amúgy ez leginkább a fiatalok körében van így, legalábbis én azt veszem észre, hogy az idősebb nők bátrabban jelentik ki, hogy nem kell nekik pár.17/F
2014. jan. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem 22 évig nem volt és soha semmi bajom nem volt emiatt. Most is csak azért van, mert akit megismertem, vele tényleg szeretek lenni, nem azért, mert muszáj, hogy legyen valaki. Alapból jobban érzem magam egyedül, mint másokkal, ő az egyetlen kivétel.
2014. jan. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem az illető nemén múlik, hanem a gyerek korán, az őt ért sérelmeken, szeretés hiányának mértékén, és hasonlókon.
2014. jan. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor engem például nem ismersz. Én ellenben ismerek olyan pasit, nem is egyet, aki kapcsolatfüggő. Itt is van példának az exem. Ha pár hét alatt nem jön össze neki egy új csaj mi után szakítanak vele, már kétségbe van esve.
2014. jan. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig van ráció abban amit a kérdező állít. A nők több ok miatt is jobban odzkodhatnak az egyedüllétől mint a férfiak. Kevesebbet keresnek így a stabil hátteret a biztos egzisztenciát is várják egy kapcsolatban és persze a gyermek utáni vágy is hajszolja őket. A társadalmi elvárások a világ kegyetlensége és ridegsége mind mind arra ösztönzi őket hogy kell egy biztos pont egy erős váll valaki aki menedzsel aki kiáll értem.
2014. jan. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ezt nem nevezném a szokásos értelemben vett kapcsolatfüggőségnek. Az én expasim már a szakítás napján összejött mással. Náluk is van egy egyszerű és kézenfekvő oka ennek : a szex. Sokan csak emiatt lépnek kapcsolatba nem pedig érzelmi alapon. Így lényegében minden kapcsolatban ők a nyertesek hisz csak kihasználták a másikat. Így nem igazán fáj az elvesztése. Ez tűnhet kapcsolatfüggésnek pedig az érzelmekhez nem sok közé van /exemnel nulla volt/ ez inkább a saját önzőségük
2014. jan. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Még ha csak a szex lenne:D De sok annyira önállótlan, hogy még a pénzügyeket is képtelen egyedül intézni.


Az szerintem sem kapcsolatfüggőség amit a kérdező leírt. A nőknek azért záros határidőn belül nem árt szülniük ha gyereket akarnak, mert minél idősebbek, annál veszélyesebb mutatvány ez. És azért érthető, ha nem mindenki 40-50 évesen szeretne erre sort keríteni. A legtöbb nőnek meg nyilván nem az az álma, hogy spermabankból szerezzen donort, aztán majd szépen egyedül felneveli a gyereket.

2014. jan. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9 Na de 14-15 évesen még csak nem akarnak gyereket szülni? :D
2014. jan. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!