Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretnék neki írni pár sort,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék neki írni pár sort, adnátok tippet, hogy ne legyen túl égő?

Figyelt kérdés

Valami olyasmit, ami arra utal, hogy bármennyire is hülyeség ez, nagyon kell nekem és hiányzik.

Tehát legyen benne valahogy hogy tudom, hogy rossz ötlet, és nincs értelme, hogy bármi legyen köztünk... de akkor is ő kell...

Lehet valami vicces is, vagy bármi, csak kb ezt szűrje le belőle.

Tömören a sztori: korábban jártunk pár hónapig, én szakítottam vele, majd még kb 2 hónapig küzdött érte, hogy újrakezdjük, de nem mentem bele, most viszont egy ideje találkozgatunk, hivatalosan csak szex miatt, de ez közel se így van, egyrészt látom hogy néz rám, hogy szorít magához, hogy bújik hozzám, milyen szeretetteljesen simogat, puszilgat, nem csak olyan vágytól fűtve... stb

és olyankor is napokat tölt nálam, mikor nekem pl megjött, tehát szex nyilván kizárt volt (ezt mondtam is előre).

Viszont most kb két hétig nem tudok vele találkozni, mert elutazom, de szeretnék valami ilyesmit írni (sose szoktam ilyeneket se írni, se mondani, szóval ez eléggé nagy dolog tőlem, ha valóban jól gondolom, hogy érez valamit, akkor ez jó kezdő lökés lenne, ha pedig nem.. hát akkor max leégek kicsit.)

22L


2014. jan. 30. 02:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Kreditelsz is az üzenet végén?
2014. jan. 30. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 WheneverYouWant ***** válasza:
Írd hogy magad alatt vagy valami miatt( találj ki valami kamu sztorit) vagy ha van tényleg valami ami bánt akkor mond azt nem kell kamuzni legalább. És mond hogy hiányzik hogy felvidítson kicsit mert jó vele együtt lenni.
2014. jan. 30. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha ennyire fantáziátlan vagy, hogy magadtól megírd, akkor így jártál.
2014. jan. 30. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mar bocs de te unatkozol mrs kurogep?:D csak mert a szoveged jo volt, miert nem tudsz most magadnak irni??
2014. jan. 30. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már tárgytalan a dolog, írt ő. :D
2014. jan. 30. 05:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!