Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogy reagálnátok le azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy reagálnátok le azt hogy a párotok minden nap veletek akar lenni, de te dolgozol és neked ez nem megoldható?

Figyelt kérdés

Arról van szó,hogy 3 műszakban dolgozom .

Ez egy 2 hónapos kapcsolat .

Mindennap találkozunk szinte , kivéve azt a 4 napot ami 2 hetente előfordúl amikor én délutános vagyok .

Este 10 után érek haza , szerintem érthető hogy fáradt vagyok.

Ő ezt valamiért sértésnek veszi . Pedig már megbeszéltük hogy ezt a 4 napot ki kell bírni , nem egy nagy dolog .

Azzal érvel,hogy nem igaz hogy a 4 napban nincs 1 percem sem .

Pedig Facen tartjuk egésznap a kapcsolatot , nem hiszem el hogy ha más megtudja oldani,mi nem . :(


Én 29éves nő , ő pedig 25 éves ffi .


2014. jan. 30. 06:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hatalmas birtoklási vágya van a pasinak. Perszehogy fáradt vagy hisz dolgoztál,ha ezt nem érti meg akkor kezdjen ki egy tinivel akinek sok a szabadideje és ha kell akkor lóg a suliból.
2014. jan. 30. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Én is így érzem .

Csak nem akarom neki mondani , mert akkor vita lesz .

De nekem eddig az összes kapcsolatomban úgy volt hogy a pasi volt nállam idősebb legalább 4-5 évvel .

Most itt van ez a friss kapcsolat hogy ő a fiatalabb .

Ezzel nincs is gondd (ő munkanélküli) , de a későbbiekben ez így nem lesz jó , hisz nekem van háztartásom stb amiket eddig is megcsináltam , most ha néha van hetente 1 nap ami kiesik már "hisztizik" .

2014. jan. 30. 06:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Amikor már lesz munkája,akkor másképpen fogja látni.
2014. jan. 30. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!