Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a lány akit szeretek és meg szeretnék hódítani?

Figyelt kérdés

Nem ír rám.. Röviden válaszol vagy csak egy mosolygó jellel az elején sokkal többet írtunk most meg már mintha nem is léteznék volt találka is hó elején azóta meg lett beszélve másik is miért nem őszinte mit akar miért kínoz.. Miért érdemlem ezt..? :(((


24F


2014. jan. 30. 20:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Mi vagy te, hirdetőtábla, hogy rád kellene írni?


Ha meg akarsz hódítani egy nőt, akkor te felhívod, randizol vele, bókolsz neki, udvarolsz és akkor van esélyed.

2014. jan. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
lehet egy másik pasi van a háttérben, a helyedben gyorsan elhívnám valahova, ne beszélj róla, kerek perec mond meg mikor hova, még lehet nem késő
2014. jan. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ha hívom kinyomja igaz nem merem azóta hívni ja és ceglédi a csaj én meg pesti
2014. jan. 30. 21:04
 4/8 A kérdező kommentje:
ááá született vesztes vagyok engem mindeki csak leépiít meg hülyének néz és szó nélkül leszar rövid idő után tudjátok milyen szarul esik.. nekem csak ez a szar tapasztalat jutott az életben.. :((
2014. jan. 30. 21:05
 5/8 anonim ***** válasza:

Ugyanez van most velem, csak itt én vagyok a Nő. Ha meg akar hódítani a pasi, akkor miért nem hív fel, miért csak beköszön a facebook-on és miért várja azt, hogy én szórakoztassam őt?

Azt mondta, hogy lesz 2. találkozás is, akkor mi a fenéért nem hív el? Törje ő magát, ha kellek neki és ne legyen puhap..cs!

2014. jan. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én például azért nem hívom mert kinyomja a telefont lehet ő is attól fél hogy akkor mégjobban zaklatna
2014. jan. 30. 21:08
 7/8 A kérdező kommentje:
Fel fogom hívni jó ötletet adtál köszönöm., Lehet arra vár.. ő is.. :(( De nem mertem felhívni..
2014. jan. 30. 21:10
 8/8 anonim válasza:
Na most jól figyelj rám.. a lányoknak nem jön be az ilyen önsajnáltatós stílus..ha a nyávogás kis jelét vagy a túlságosan sok nyáladzást felfedezi a legtöbb lány igyekszik menekülni. Amit irtál azok alapján meg nem jössz be neki főleg hogy ha bejönnél akkor az első tali után tuti hogy többet beszélnétek.. nem bántásból írtam..ez az igazság:)
2014. jan. 31. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!