Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítsak vele? Miért ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vele? Miért ilyen?

Figyelt kérdés
Barátnőm azt hiszi mindig, hogy csalom de ez nem igaz. Azért mert járok pókerezni és néha hajnalban érek haza, ő azt hiszi, hogy csajnál vagyok pedig ő is jön velem néha és tudja, hogy miért tart sokáig. Mindig veszekszünk már... valamelyik nap nem hoztam haza suliból és besértődött és mondta hogy menjek akkor a qvámhoz meg egyszer nem nyomta ki a telefont meg én se es hallottam hogy miket beszélt rólam a barátnőinek. Szeretem de már idegesít. Ma is sírt. Mit csináljak? 25/F
2014. jan. 31. 00:10
 1/10 A kérdező kommentje:
8 évvel fiatalabb
2014. jan. 31. 00:11
 2/10 anonim ***** válasza:

Milyen gyakran jársz pókerezni? Szerinted ok nélkül féltékeny? Ok nélkül érzi azt, hogy minden más fontosabb nála?


Én is igy vagyok a párommal, néha idegesítjük egymást, de eszembe nem jutna szakítani.

2014. jan. 31. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2 hetente. Nincs rá oka. Régebben amikor lett volna akkor nem csinált semmit. A kapcsolatunk elején néha találkoztam az exemmel de amúgy akkor se történt semmi csak az nem érdekelte.
2014. jan. 31. 00:20
 4/10 anonim ***** válasza:
Mond neki, hogy öreg vagy te már a nőzéshez:D
2014. jan. 31. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
És: Eszedbe ne jusson szakítani vele, mert jó neked a rövid póráz:D Kell is:xD
2014. jan. 31. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Fuh elég kényes ügy, vannak ilyen paranoiás emberkék, lehet előző kapcslatában megcsalták. Az én barátom is nagy pókeres, de eszembe nem szokott jutni, hogy talán máshova megy..ha tényleg nem adtál rá semmi apró okot se, hogy gyanakodjon, akkor nagy baj lehet vele..beszéljétek meg szépen, mondd el mennyire zavar ez téged, és ha nem változik, talán jobb elengedni. Elég nagydózisú méreg ez egy kapcsolatban..
2014. jan. 31. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

25 vagy. Ő 17. Nekem ezzel eleve aggályaim lennének. Nem szeretek erkölcsi ítéleteket alkotni gyakori kérdéseken, hanem inkább praktikussági szempontból mondom: szerintem ő még roppant éretlen ahhoz, hogy egy független felnőtt férfival járjon.


Szerintem hanyagold.

2014. jan. 31. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha 2 hetente a párom lelépne "pókerezni" akkor én is kiakadnék...

Ha pőkerezni van igazából akkkor is...

Pedig nem 17 hanem 27 vagyok...

Én kimaradthat a párom, nem kell az engedélyem, hiszen felnőtt ember...

De én nem maradnék ilyen emberrel kapcsolatban...

Egyrészt szerencsejáték (ami nem babra megy) másrészt túl gyakori...


De lehet velem van a baj..


Kell egymás nélkül is szabadidő, ezt tudom, el is fogadom, sőt szorgalmazom, mielőtt valaki másképp gondolná...


Viszont azt nem tudom, hogy. A17 éves barátnőd honnan tudja hogy éjjel hol vagy?

Mrt gondolom még nem éltek együtt, nekem ez azért furcsa, hogy így is tudja mikor érsz haza..

Mert pl én tudom, ha a férjem nincs itthon...de ez evidens...


Szerintem egészen más miatt gondolja, hogy megcsalod...

2014. jan. 31. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
25 és 17? A lány nagyon fiatal, éretlen. Persze, hogy féltékenységgel, hisztivel áll a dolgokhoz, igazán felnőttként még ne tud egy kapcsolatban sem benne lenni.
2014. jan. 31. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Dobd ki. Ez a csaj nálad sokkal jobbat érdemel. Adtál okot a féltékenykedésre, csak sajnos nem szereted eléggé, és az életed is rossz irányba megy. Ne hagyd, hogy rád vesztegesse élete legszebb éveit...

36F

2014. jan. 31. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!