Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez milyen dolog?

Figyelt kérdés
4 hete járok egy sráccal, aki hirtelen a napokban lebetegedett, napokig fel sem hívott, sms-t sem írt, abszolút nem jelentkezett! Majdnem 5 nap után írt egy sms-t, hogy vasárnap belázasodott, szédült, de már jobban van! De arról egy szót sem ejtett, hogy ne haragudjak már, amiért nem adott magáról életjelet! Én meg visszaírtam neki, hogy nagyon sajnálom, hogy beteg volt, de azért valamilyen módon jelezhetett volna felém, mert én meg nem tudtam, hogy mit gondoljak! Azt is beleírtam, hogy én fordított esetben adtam volna magamról életjelet! Ezt már nem írtam bele az sms-be, de oké, hogy valaki beteg, de attól még lehet írni egy sms-t. hogy a másik tudja, hogy még érdekli. Viszont arra az üzire már 1 napja nem válaszol! Most megsértődött szerintetek, mert szóltam érte, hogy miért nem jelentkezett?
2014. jan. 31. 00:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy ilyen fiuval ne is kezdj bele semmibe.
2014. jan. 31. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
idióta, komolytalan, hagyd a francba..
2014. jan. 31. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ráadásul felőled nem is érdeklődött! Pff....köcsög dolog!
2014. jan. 31. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Érdeklődött egyébként! Ma talizni akart, ezt még tegnap kérdezte meg, utána én meg azt, hogy a péntek jó-e neki, mert nekem ma el kellett intéznem valamit!
2014. jan. 31. 01:15
 5/6 anonim ***** válasza:

Igaz, hogy jelezhetett volna, de téged ez meg túl érzékenyen érintett.

Nem szabad ennyire felkapni a vizet.

Későbbiekben még jobban fog fájni az esetleges hanyagsága.


Én viccesre venném a dolgot. "Postagalambot azért küldhettél volna" vagy valami, és folytatnám mással. Ne ragadj le ilyeneken, mert ártani fog.

2014. jan. 31. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értelek, de sajnos ez már nem az első alkalom volt, hogy nem jelentkezett napokig!
2014. jan. 31. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!