Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szóljak neki hogy lefeküdtem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóljak neki hogy lefeküdtem a barátnőjével?

Figyelt kérdés

Röviden és tömören:

Szerelmes lettem egy lányba,akivel sikerült is összejönnöm. Majd 3 nappra rá kiderült hogy VÉGIG barátja volt. Mindegy egycsapásra kiábrándultam belőle,ma már nem is érdekelne....csak hát láttam egy képet arról a bizonyos srácról,és úgy érzem hogy mintha egy tál meleg kakiért hagyott volna el. (tudom hogy ő előbb,de akkor is.) Nem nagyon birom magamban tartani,de mégsem tudom hogy mit tegyek. Egyrészt a barátja is megérdemelné hogy tudja,masrészt azt akarom hogy a csaj sirjon,sokat és legalább egy kicsit annyira fájjon neki mint ahogy nekem fájt. Érdemes elmondani? Ez kb egy hónapja történt. Ha érdemes hogyan tegyem? "haver meghuztam a csajod,es nagyon jo volt" A srác nem a barátom,nem is ismerem. A srácról: kb 170 cm,kalácsképű,renkívül csúnya,és az értelem szikráját sem látom a tekintetében. Egy poziti van benne,hogy nagy a karja (?)


2014. jan. 31. 00:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez megnyugtat, én benned sem látom az értelem szikráját, sőt a lányban sem.
2014. jan. 31. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Gyerekes vagy, már bocs. Ez csak a te szegénységi bizonyítványod lenne. Ráadásul szegény srác nem tudom, mit ártott neked, hogy így fikázod, de nagy valószínűsségel értékesebb ember, mint (az olvasottak alapján) te vagy.
2014. jan. 31. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Szegény srác? te most viccelsz? inkább a lány miatt sajnálom.
2014. jan. 31. 00:48
 4/13 anonim válasza:

Ha neked attól jobb lesz, hogy mindhárman padlón lesztek..hajrá!

Én hármotok közt csak a csak barátját sajnálom.:(

2014. jan. 31. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
ha joban vagy vele akkor ne mondd el, vagy kezdd el piszkalni hogy haragudjatok egymasra aztan mondd el: Köccsög megbas*tam a csajodat!
2014. jan. 31. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mondd el neki, remélem jól összeveri az arcod é megnyugszol. :)
2014. jan. 31. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
de béna vagy
2014. jan. 31. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Felesleges. Ez már az ő dolguk, feleslegesen ne akassz problémát a nyakadba.
2014. jan. 31. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szerintem csak fűzd tovább a csajt, próbálkozz vele. Ha folytatja, nem vetne véget ennek a viszonynak, kapcsolatnak veled akkor mond el a srácnak. Ha azt mondja megbánta nem akarja folytatni, hagyd békén, akkor meg értsd meg hogy csak egy hülye lány kétségbeesett vágyakozása volt és szereti a barátját.

Sajnos előfordul ilyen mindenhol, de viselkedj férfiként és szarj mind a kettőre. A fiút meg ne pocskondiázd, mert nem ismered és ha a helyébe gondolod magad, te sem örülnél a kialakult helyzetnek.

2014. jan. 31. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Én is meghúztam a barinődet!
2014. jan. 31. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!