Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen aljas a sors és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen aljas a sors és az élet?

Figyelt kérdés
Hétfőn lett vége egy hihetetlenül jól alakuló kapcsolatomnak egy fantasztikus lánnyal. Fényévekkel távolabbi csillagokat is elhoztam volna neki a Földre ha ezen múlott volna a folytatás, de sajnos nem így lett. Közölte velem, hogy nincs folytatás. Azóta az életem egy nagy üres semmi. Hiába találkozom a barátaimmal és próbálom lekötni magam más programmal csak rá tudok gondolni. Ma este is sokadik napja ittasan tértem haza remélve, hogy sikerül elaludni de nem jött össze. Felléptem Facebookra és a napokkal ezelőtt frissített profilképe volt az főoldal legfrissebb hírei között úgy, hogy egyébként jóval frissebb postok is voltak alatta. Úgy érzem nem hagy megnyugodni és engedni a sors és az élet, ennek a képnek sem az oldal legelején kellett volna megjelennie, de itt volt előttem hosszú perceken át úgy, hogy valójában nem is kellett volna. Mitévő legyek ha nekem csak Ő kell és nem akarom elengedni és feladni. Nem vagyunk gyerekek, mindezt úgy írom hogy egy huszas éveim közepén járó egyetemista férfi vagyok mégis úgy érzem magam mint egy éretlen gyerek.
2014. jan. 31. 02:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
Igen, a facebook köztudottan égi jeleket szokott közvetíteni...
2014. jan. 31. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Nem könnyű, de törődj bele, hogy vége. Lépj tovább és keress egy normálisabb lányt. Őt meg tiltsd le facebookon.


Én is hónapokig próbáltam visszaszerezni az exem, akit elloptak tőlem, de hiába. Pazaroltam csak az energiáim rá. Egyszerűen nem éri meg.

2014. jan. 31. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
A Facebook össze-vissza jeleníti meg a postokat, akkor lesznek a legfrissebbek legfelül, ha beállítod külön a státuszfrissítés ablak alatt.
2014. jan. 31. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem égi jelekről van szó, ennyire nem vagyom részeg és primitav sem hanem annyira sorsszerűen hat, hogy hazajövök és itt is az Ő képe ami elsőként fogad rögtön a képernyő legtetején. Több éve már, hogy csak olyan kapcsolataim vannak ahonnan az első pár találkozás után rámtör a menekülhetnék és szó szerint fellélegzem ha végetérnek, erre összehoz a sors valakivel akit igazán tudnék szeretni és úgy tűnik működik is a dolgog majd egyik napról a másikra megbukik a történet és marad a hiány és nincs folytatás. Ez az ami kikészít.
2014. jan. 31. 02:54
 5/16 anonim ***** válasza:
11%
A facebook éretlen szutykoknak való.
2014. jan. 31. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Jaj ugyanmár ember.. én 28 éves vagyok, mégse volt egy nőm se! Mégse pitsáskodom, mint te... Gondolkodj.
2014. jan. 31. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Nem kötekedni akarok, de ha hihetetlenül jól alakuló volt a kapcsolat, mi miatt szakadt meg?


A másik, te egy férfi vagy, viselkedj akkor úgy. (könnyű azt mondani, tudom)

Alapból jól kéne érezned magad a bőrödben. Egy társ pedig csak emel ezen az emelkedett érzésen, de nem függhetsz mástól!

Az nem vonzó, ha le vagy törve, ha az élet pofonjai után nem kelsz fel. Mutasd meg, hogy igenis te nem vagy megtörve. Mint aki megbotlott, mész tovább az utadon.

Lássa a lány, hogy kemény vagy, hogy bekaptál egy gyomorszájast, de mész tovább. Szembesüljön azzal, hogy egy értékes embert hagyott el, akit nem lehet ily módon megtörni.


Nehéz dolog, de fel kell állnod. Nem várhatsz a földön fekve.

2014. jan. 31. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Közölte velem, hogy sokat gondolkodott rajtunk és mivel nem heverte ki a korábbi rosszul lezárult kapcsolatát így mégsem szeretne egy újabba belemenni mert mi lesz akkor ha ez sem sikerül. Ő nem akar újra csalódni mert így is nehéz időszaka volt pár hónapja, és ha valamiért a mi történetünk sem alakul jól valamiért azt ő nem éli túl. Tömören ez volt a lényeg, én sem értem. Egyik nap még lelkes volt és boldognak tűnt, majd a találkozónkkor ez volt a szöveg.

Amúgy valóban fel kéne állnom és továbblépni, de nagyon beleéltem magam abba, hogy ez most jó lesz és nem sikerült.

2014. jan. 31. 03:10
 9/16 anonim ***** válasza:
hát igen, ez elég szar ügy. de jobb így mintha csak játszana veled így még legalább korrekten megmondta. valamennyire át tudom érezni a helyzetedet bár nem igen volt még kapcsolatom. kitartás.
2014. jan. 31. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Az élet ilyen. 30 felett is pont ilyen kérdező.
2014. jan. 31. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!