Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen ferfi az akit zavar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ferfi az akit zavar 10kg felesleg egy non?

Figyelt kérdés

2014. jan. 31. 09:34
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Vékony?
2014. jan. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Előre látó!
2014. jan. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Sportos, megjelenésére odafigyelő férfitól nem meglepő az, ha ugyanezt nőjétől is elvárja. Igényes nőn még szülés után sincs több 5 kiló súlyfeleslegnél, azt is 2-3 hónap alatt leadja. Hiszek abban, hogy ép testben ép lélek.
2014. jan. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

Igényes?


Kevésbé offenzív válasz: olyan ízlésű, akinek ez nem tetszik. Azért 10 kiló már nem 'egy kis husi'... (pláne, hogy a zsír az nem hús, hanem zsír).

2014. jan. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
10 kiló elég jelentős, főleg egy alacsonyabb nőnél. Akinek az átlagos testalkat tetszik, az nyilván nem fogja kultiválni a husosabbat.
2014. jan. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

Kicsit konkrétabban? Miért lett a 10 kg plusz? Betegség? Terhesség?

Az sem mindegy, hogy milyen magas az a nő. Egy 150 cm-es nőn sokkal több a plusz 10 kg, mint egy 175 cm-esen.

És mennyi év után jött fel ez a plusz súly? Folyamatosan? Hirtelen?

Úgy látatlanban a válaszom: nem elég szerelmes!

2014. jan. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Amúgy igen.. 10kg plusz már nem annyira eltakarható és egy olyan pasit, aki pl sportol ez eléggé zavarhatja.


Én rajtam is van felesleg, max 1-2kg, a barátom nagyon vékony és sportos, de nem zavarja, tehát nem mindig függnek össze ezek a dolgok.


18L

2014. jan. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
50%
Továbbra is azt tartom, ha valaki szeret valakit, akkor mindenféleképpen szereti. Különben akkor reggel is mindenki undorodhatna a másiktól, ha kócosan és büdös szájjal ébred....
2014. jan. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
0%
Már nem azért de a túlsúly igen is probléma. Én pl elvárom a páromtól hogy ne legyen kövér. Előítéletes vagyok a kövérekkel szemben. Nem feltétlen azért mert rondának tartom őket, hanem azért mert egészségtelen, és ezeknek szövődményei lesznek, én meg nem akarok annak a mellékhatásnak a közelében lenni. De hát lehet is az iylet magyarázni egy olyan társadalomnak akik a saját környezetüket leszarják. De nem baj, hiszen mi azt úgy se éljük meg..legyen az a születendő gyerekeink problémája.:) fogyasszunk csak amíg tudunk.
2014. jan. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem szerelmes.

Rajtam ennyi plusz van. Az exem idővel folyamatosan szekált miatta. A végén kibökte, hogy igazából nem szeret, de ha jó nő lennék, akkor azért ellenne velem. WTF??? Ez értelemszerűen a kapcsolatunk végét jelentette.

A párom ellenben engem szeret, nem a testem. Nyilván örülne, ha jobban néznék ki, ezért most dolgozom az ügyön. Fura módon a motivációt pont az adta meg, hogy azt mondta, neki így is én vagyok a tökéletes nő.

2014. jan. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!