Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért viselkedik így a barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így a barátnőm?

Figyelt kérdés

tegnap óta alig írt,meg szomorúnak tűnt,apuja miatt mert kórházba került. ma viszont teljesen vidáman írt. leírta,hogy ne akadjak ki,de van a munkahelyén egy srác,akiről azt pletykálják,hogy tetszik neki barátnőm.

És a csajom is azt mondta,hogy nem ronda,de csak azért mondta ezt mert kérdezték mit gondol róla. azt mondta azért mondta ezt el nekem,hogy ne legyen vita.meg,hogy semmi jelentősége,engem szeret,nem érdekli a srác.mondtam neki,hogy jó ki fél miféle a srác,de nem hajlandó elmondani nekem a nevét,vagy hogy kicsoda,mert fél hogy írok neki,és akkor neki ciki lesz munkahelyén.


2014. jan. 31. 11:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Szomorú volt, és felvillanyozta az a tény, h tetszik vkinek, de veled nem akar vitát, ezért elmondta. Ennyi, és semmi más.
2014. jan. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát számomra ez nem nagy öröm. fordítva kíváncsi lennék a nők mit szólnának,ha tudnák,hogy tetszek egy csajnak és szerintem se ronda. ha meg nincs ekkora jelentősége miért nem mondja el a nevét,mitől fél?
2014. jan. 31. 11:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Hogy ne okozzál neki problémát!
2014. jan. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Hűséget fogadott nem vakságot -.-" ! Attól hogy helyesnek tarja a srácot,attól még téged szeret! Örülj neki hogy elmondta! Ne mond azt hogy te nem nézel rá más lányokra és mondod azt hogy szép csaj! A párom mondta egyszer hogy ha sétál és meglát egy szép csajt akkor is arra gondol hogy a párja nyomába se ér! Figyelj szeret téged a csaj,a nők 90% nem dobálózik ezzel a szóval,ha mondják akkor úgy is van,a férfiak szoktak dobálózni csak! Csak azért mert azt mondta hogy nem ronda,az nem azt jelenti hogy hűű de szét tenné a lábát neki -.-"! Férfiak :D Mi is szoktunk a párommal ilyet csinálni hogy hűű de jó pasi,hű de jó nő,de egymást szeretjük és egymásnak vagyunk a legjobbak!
2014. jan. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ti máshogy gondoljátok ezt. én egyszer mondtam azt,hogy nem rossz csaj mikor sétáltunk,és kérdezte tőlem tetszik e. mondtam hogy szép,erre órákra megsértődött.amúgy meg elég nagy baj szerintem,hogy dícsérnek másokat miközben vannak egymásnak emberek. akkor minek vannak ezek az emberek együtt,ha nincsenek megelégedve egymással.
2014. jan. 31. 15:50
 6/6 anonim válasza:
Attól függetlenül mert valakinek van valakije az nem azt jelenti hogy nem nézhet meg mást és nem mondhatja azt hogy szép vagy helyes,az még nem azt jelenti hogy nincs megelégedve a párjával! Lehet hogy csak én gondolom így! Hűséget fogad az ember,nem vakságot
2014. febr. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!