Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tartjátok fent a tüzet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tartjátok fent a tüzet a kapcsolatotokban?

Figyelt kérdés
Pár hónapja tartó kapcsolatban vagyok, és nemrég elgondolkoztam azon, hogy is képzelem el az életemet 5-10 év múlva. Szeretném, ha annyi idő után is égne a tűz a kapcsolatunkban - egyrészt a szenvedély, másrészt a melegség. Vannak elképzeléseim a megvalósitásról is, de szeretném tudni, ti mit tesztek érte, a párotok mit tesz érte, nektek hogyan sikerült.
2014. jan. 31. 12:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
47%
Benzinnel, lakbenzinnel locsolom aztán teszek rá fát. Meg éneklem a népdalt a megrakják a tüzet. Tessék
2014. jan. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

bdsm :)


na meg persze törődés, megértés, egymás segítése, sok változatos közös program, beszélgetés, közös célok... de a jó szex a "tűz"höz sztem alap fontosságú :)

2014. jan. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
7 evnel tovabb meg sosem jutottam :)
2014. jan. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
"oszd meg es uralkodj"
2014. jan. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
szerintem csak úgy lehet hosszútávon harmonikus a kapcsolat, ha mindketten tudatositják, hogy mindkettőjüknek tenni kell a kapcsolatért. Elsősorban nem önzően magunknak kell jót akarni, hanem arra törekedni, hogy a másiknak jó legyen, azon törni a fejünket, hogy mivel kedveskedhetnénk a másiknak (természetesen nem arról beszélek, hogy adjuk fel önmagunkat). De törekedni kell arra, hogy ne vesszenek ki a mindennapokból a kérem, köszönöm, a csók, ölelés, apró figyelmességek - akár egy: csinos vagy ebben a ruhában drágám, vagy: hoztam neked egy snickerset, mert tudom, hogy szereted, vagy: mindig a te feladatod a mosogatás, de látom, fáradt vagy, pihenj csak, majd én megcsinálom..., adjuk a másik tudtára, ha valamivel örömet okozott nekünk, és azt is, ha valami nem tetszik - nromális hangnemben, ha pedig valami a másiknak nem tetszik, akkor igyekezzünk változtatni rajta az ő kedvéért,meg még sok ilyesmi. Mi a véleményetek errol?
2014. jan. 31. 18:27
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

pl nem lett egyikünkből sem nemtörődöm. Ugyanúgy foglalkozunk egymással mint a házasságunk elején és amikor együtt jártunk. Mindketten érzelmes típusok vagyunk, igényeljük a puszilkodást, ölelést, bújást stb...és ezek nem szűntek meg.

Nem játsszuk meg a fejfájást, a fáradtságot. Ha álmosak vagyunk, akkor is megadjuk egymásnak a törődést. De ezek a dolgok teljesen alap dolgok nálunk, és nem azért tesszük hogy ne hűljön ki a házasságunk, hanem mert nekünk ez természetes. Vágyunk egymásra.:) Pont tegnap kellett kidobnom az egyik melltartómat mert letépte rólam:D

2014. jan. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :-) bár elég kevés válasz érkezett. Vajon az embereket ennyire nem foglalkoztatja, nem érdekli ez a téma? Vagy ösztönösen állnak hozzá a dolgokhoz és nem gondolkodnak rajta?
2014. febr. 4. 10:32
 8/13 anonim ***** válasza:

a tuz azert van, mert meg akarod kapni a ferfit/not.


Miutan megkaptad es nap, mint nap egymas mellett alszotok, mar nem kell erte kuzdeni. Ezert parazslik. Aztan ha jon egy harmadik udvarlo, akkor olyan mintha levegot kapna, feléledne es bazi nagy hofokon langol.


De a kapcsolatok termeszetes velejaroja a hosszu melegseget ado parazs. Kar ellene kuzdeni.


(Ha viszont te ennek ellenere elethosszon tarto szenvedelyes kapcsolat akarsz, akkor keress egy kurafit, akinek semmi sem szent. Mondjuk még a hugod sem...)

2014. febr. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
jaj, természetesen tudom, hogy nem loboghat végig a tűz úgy mint a kezdetek kezdetén. Csak azt látom, hogy a legtöbb hosszú kapcsolat az egymással élésből egymás mellett éléssé alakul. Én pedig szeretném, ha nem csak megszokásból lennénk együtt, hanem minden nap vágyjunk arra, hogy egy fárasztó nap után a másik karjába essünk hazaérve - persze ezt sem mindig szó szerint, de képletesen.
2014. febr. 12. 12:43
 10/13 anonim válasza:
Én is úgy vagyok vele, hogy szeretném ha a kapcsolatom nem állna át a szürke hétköznapokra. Igénylem a törődést én is érzelmes vagyok, és idáig a páromat is annak ismertem meg. Szerintem nagyon jó ha valaki így gondolkozik.
2014. febr. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!