Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mit jelent?

Figyelt kérdés
A barátommal 2 és fél évnél több ideje vagyunk együtt még nincs 3 év, de nemsokára. Általában hétvégente találkozunk. Én szeretném, hogy eljegyezzen, megemlítettem neki egy pár hete, hogy mikor szeretne. Eleinte nem akart rá válaszolni, kitért, hogy majd azt ő tudja. Utána megint rákérdeztem még azon a héten, utána azt mondta, hogy még fiatalnak érzi magát. Nekem egy kicsit rosszul esett. Én nem érzem magam fiatalnak hozzá, pedig 4 évvel vagyok fiatalabb tőle, ő pedig igen?
2014. jan. 31. 12:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti, hogy egyenlőre nem akar eljegyezni. vannak dolgok, amiket nem érdemes eröltetni...
2014. jan. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyszeruen csak nem all ra keszen. Ne eroltesd a dolgot sztem mert az egyik baratom ugy jart h addig eroltette a "jegyezz mar el" temat amig a pasi azt mondta h "csa". Szegeny lany azota egyedelu van m nem talal szamara megfelelo partnert. Es tudataban van annak h ezt nem kicsit maganak koszonheti.
2014. jan. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok? suliztok? van biztos egzisztencia a háttérben?
2014. jan. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
a 2es jól mondja ne erőltesd,mert megfogod fojtani ezzel és tovább fog állni,itt beszélhetünk a férfiúi büszkeségről is,majd ha ő úgy gondolja akkor eljegyezz!! Amúgy is miért fontos ennyire egy eljegyzés?Vannak párok akik soha nem kötnek házasságot,papír nélkül élik le az életüket! Amúgy a férfiak később érnek,majd ha ő úgy gondolja akkor megkéri a kezed!
2014. jan. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Eröltetni tényleg nem jó az ilyet. Ha csak hétvégenként találkoztok, az nagyon kevésnek tűnik, még akkor is, ha majdnem 3 éve tart. Lehet, hogy ő is ezt érzi, vagy azt, hogy még nem ismer annyira, hogy biztos döntést tudjon hozni. Örülj, hogy nem hamarkodja el, legalább nem a levegőbe ígérgetős fajtába tartozik Hidd el, az sokkal rosszabb.
2014. jan. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!