Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen helyzetben muszáj ott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen helyzetben muszáj ott lenni-e az exnek az esküvőn? Ti bele mentetek volna?

Figyelt kérdés

A vőlegényem régóta boxol és az edzőjének ( inkább a feleségének ) van egy remek, hangulatos étterme.Felajánlották, hogy mivel elég drága az esküvő, a lagzit tarthatjuk ott, teljesen ingyen..csak az ételt kell kifeztniük. Ez lenne a nászajándékuk. Hatalmas segítség lenne, de van egy kis gond. A lányuk előttem 2 évig a párom barátnője volt.Mindig is volt egy kis féltékenység bennem, mert az első szerelme volt, és sokszor éreztem úgy az elmúlt 3 évben, hogy van köztük vibrálás még. Amikor elfogadtam a szülei nagy lelkű "ajándékat" bele sem gondoltam, hogy ez azzal jár, hogy a lányuk is ott lesz.Igaz, ők nem ragaszkodnak hozzá, de a párom szerint bunkóság lenne nem meghívni. Engem ez bánt. Mondtam, hogy így nem akarom ott tartani a lagzit, de Ő ott akarja, mert fontos személy neki az edzője, és nem akarja az én butaságom miatt megbántani.

Az én butaságom??? Hisz, ez az én esküvőm is!Szerintetek jogos, hogy nem dönthetem el ki legyen a meghívottak között?


2014. jan. 31. 13:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Amugy mi a bajod azzal a lannyal? Ellensegeskedes helyett inkabb baratkozhatnal. Pasidban sem artana megbizni!
2014. jan. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért is mégy férjhez egy olyan emberhez, akiben nem bízol? Életed döntõ lépése elõttt állsz és ezen elbuknál? Igaza van a võlegényednek, visszautasítani, vagy nem meghívni, szemétség lenne. Nem egyszerūen a drága esküvõ - de az emberi kapcsolatok tiszteletben tartása is szóbajön. Nem az exre, de a szüleire -võlegényedre gondolok.
2014. jan. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha jóban vannak, akkor miért ne lehetne ott? Annyi ember között nem is lesz időd a lánnyal foglalkozni sztem...
2014. jan. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
igaza van az előttem lévőknek, de egyébként nem is biztos, hogy a lány elmenne, sőt valószínűleg nem, de attól még tényleg illik meghívni
2014. jan. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

kit vesz el felesegul? teged, vagy azt a masik lanyt?

megbizol a volegenyedben? ha nem, akkor miert mesz hozza?

ha meg igen, akkor szepen nyugodtan meg lehet beszelni, hogy fentartasaid vannak a helyszinnel kapcsolatban.

mondjuk belegondolva, hogy ingyen kapjatok a helyszint, hat, ez azert nem kis dolog am! kisse lecsokkennek igy a koltsegeitek. persze ha nem szamit, akkor bereljetek tripla aron helyszint is. mert ugye ha megmondjatok, hogy eskuvot tartotok, akkor kapasbol joval nagyobb osszeget mondanak...

2014. jan. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben kihagyni nem lehet. De mi a bajod? Hisz te nyertél... A lány pedig ha érez még valamit, akkor vagy ő fogja magát rosszul érezni, vagy el se megy.
2014. jan. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
HA még mindig vibrálást érzel köztük, mi a bánatos fa.sznak mész hozzá???!!!
2014. jan. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Költőnő? ***** válasza:
jó indítás, szép alap... :(
2014. jan. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Féltékenykedsz, nem bízol a párodban. Mi a fenének mész hozzá?


Tényleg illenék meghívni a lányt. Bár nem tudom van e értelme így a házasságnak.

2014. jan. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!