Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme párt keresni ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme párt keresni ha egyszer úgy is lecserélik az embert?

Figyelt kérdés
egyik párkapcsolat sem tart örökké, megéri a rengeteg csalódást? sok éves tapasztalat szól belőlem

2014. jan. 31. 14:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha így állsz hozzá, akkor neked nem éri meg, és alkalmatlan vagy egy kapcsolatra.
2014. jan. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ezen már én is gondolkoztam, mostanában hanyagoltam is kicsit, de hátha jön egy, aki az igazi lesz. Csak ez tartja bennem a lelket.

19F

2014. jan. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
ha ez igy lenne senki nem lenne házas és nem lennének párok együtt 20-30 év után. Persze mindenhol vann nak gondok csak az a baj manapság könnyen beadja mindenki a válást. Ahelyett hogy megoldank. Probléma mentes házasságok kapcsolatok sosem lesznek a gondok azért vannak hogy megoldják. Az más hogy sokaknak ez nem emgy. Természetesen a gondokat normális keretek között értem nem a családon belüli eröszak meg társaira. Van az a gond amit nem lehet és nem is szabad megoldani.
2014. jan. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
enni se érdemes, úgyis sz....rsz...
2014. jan. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha így gondolkodsz!? Azt tudom hogy én ha megtalálom azt aki engem szeret akkor én kitartok mellette!
2014. jan. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Eleve semmi értelme keresgélni.Akinek jönnie kell,az úgyis rád talál.
2014. jan. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Igen. Eddig nekem sem tartott örökké egyik párkapcsolatom sem. De én nem fogom fel. Én mindegyik párkapcsolatomat szerettem megélni, és kevesebb lennék azok nélkül a férfiak nélkül akik engem tanítottak. Igen. Sokat tanultam tőlük. A férfiakról, a nőkről, az élet dolgairól, de leginkább önmagamról. Ha eljött a szétválás akkor elbúcsúztunk, mintha csak a legkedvesebb barátomtól válnék el. Még a legkatasztrofálisabb kapcsolatomat sem bánom. Ha ott lennék megint igent mondanék neki. Talán máshogy csinálnák bizonyos dolgokat, de akkor sem bánnom egy percig sem ezeket a kacsoltatokat. Nagyszerű férfiakt ismerhetem meg, más-más világképpel.


Nélkülük én nem lennék az aki.

2014. jan. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Az első házasságom nekem nem lett jó, utána 5 évig kerestem az igazit, kaptam hideget és meleget is, de nem adtam fel!

És meglett! Most van egy nagyon boldog családom már. Nem szabad feladni, persze sok harc és kutatás, de ki kell tartani. Persze fogadd meg az előttem írók tanácsát is, lemondás is kell,meg a dolgok megoldása, ma túl elpuhult mindenki sajna...

2014. jan. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
63%
Ennyi erővel ne is egyél, mert úgyis újra éhes leszel :)
2014. jan. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

ugyanezt akartam írni, mint a 9-es:D


amúgy van olyan párkapcsolat ami örökre szól, ez a benne lévő feleken áll csak

2014. jan. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!