Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ekkora suhanc lenne minden nő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ekkora suhanc lenne minden nő?

Figyelt kérdés

19 vagyok, tavaly érettségiztem, és most dolgozok.

Saját vállalkozásba fogtam édesapám segítségével, és elég jól keres ez a kis munka.

No már most. Míg tanuló voltam, vagy nem dolgoztam, a lányok nagy ívből kerültek. Ha kerestem a társaságukat, akkor max. a nagyon csúnya, kövér lányok viszonozták az érdeklődésem.

Vannak igényem, de szerintem mindenkinek. És egy átlagos lány, nem nagy igény.

Mióta dolgozom, minden női egyed válaszol a levelemre, sőt, még ők kérdezik meg, hogy mi a helyzet?

Olyan lányok is érdeklődnek irántam, akikről eddig álmodni sem mertem volna...

Szerintem ezek csak pénzéhes ringyók.

Viszont!

Nem tartom magam egy csúnya srácnak, átlag szinten vagyok, nem vagyok pattanásos, hanem egy átlag. Ha eddig nem kellettem a nőknek, most miért kellek?

Szerintetek is csak a pénz miatt?...



2014. jan. 31. 14:24
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
76%
Lehet hogy a pénz miatt, viszont lehet, hogy csak azért, mert tudják, hogy most már önálló vagy, és ez nekik begyün.
2014. jan. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
92%
Akkor ismerkedj úgy, hogy nem beszélsz a pénzről, és akkor kiszűrted, hogy ki az önmagadért szeret.
2014. jan. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
90%

Biztos van, aki csak a pénz miatt közeledik, DE:

Mivel van pénzed lehet, hogy nőtt az önbizalmad, e miatt a kisugárzásod megváltozott. Valaki ezt stílus váltással éri el, te lehet, hogy így érted el. Nem biztos, hogy minden lány, aki most közeledik pénzéhes, csupán megérezték rajtad.

2014. jan. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
89%
Önálló vagy, felnőttél, talán ezért. Gyerekekkel azért mégsem áll össze mindenki.
2014. jan. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
73%

mi lenne, ha a kövéreket nem néznéd így le? mondom ezt nem kövér lányként, csak annyira gáz, h ti jöttök ezzel a "minden nőnek a külső a fontos"-dumával, aztán meg pont ti vagytok olyanok.....



ami a kérdést illeti, normális, h egy dolgozó pasit előbbre tartanak, mint egy munkakerülőt, mi ebben a furcsa?

2014. jan. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem jogos. Ha én dolgozok és eltartom magam, akkor szerintem a leendő partner felé is lehetnek ilyen elvárásaim. És ez nem pénzéhesség, egyszerűen az a normális ha valaki dolgozik és fenttartja magát.
2014. jan. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek minden molett, testes olvasótól, csak speciel nekem nem jön be az, hogy nagyobb teret foglal el, mint én.
2014. jan. 31. 14:36
 8/27 anonim ***** válasza:

szerintem is csak más a fellépésed.. egy nőnek számít, hogy egy férfi önálló legyen, nem kell hogy pénzes legyen, de ennyi idősen már számít, hogy felnőttként viselkedsz-e, tehát ellátod magad, van egy vállalkozásod, amiben helyt tudsz állni... bizonyítod hogy nem vagy "életképtelen"

nem pénzéhesség, hanem alap női ösztön, hogy a biztonságot keresi

2014. jan. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
23%

A nők felszínesek és pénzéhesek. Ez újság??? Most komolyan, mit vársz tőlük? Korunk emancipált,felvilágosult nője ezt "megérdemli"...


Azt javaslom, alaposan figyeld meg, milyen válaszokat kapsz tőlük, illetve miket kérdeznek tőled. Ha a munkád/kereseted felől érdeklődnek különösen, röhögd ki őket, és közöld velük, hogyha lóvé kell, húzzanak melózni, ott a sarok.

2014. jan. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Lány létemre nekem is nagyon tetszik, ha egy fiú önálló, dolgozik, egészséges egzisztenciával rendelkezik, mint ahogy én is. Ez nem feltétlenül pénzéhesség kérdése. Én szeretem, ha egy férfi céltudatos, építgeti a karrierjét, és a jövőjét a munkájával, és pénzével. Az olyanoktól irtózom, akik élnek mint hal a vízben, máról a holnapra, sodródnak az árral, és azon az alapelven vannak, hogy: "majd lesz valahogy...". Sok nő nem szereti az ilyen férfiakat.
2014. jan. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!