Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak/Fiúk. Mit éreztek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak/Fiúk. Mit éreztek amikor szomorúnak látjátok azt a lányt aki nagyon tetszik nektek?

Figyelt kérdés
Pl. van egy lány aki nagyon tetszik neked, vagy akibe szerelmes vagy, és azt látod egyszer csak hogy valami miatt magába van roskadva, szomorú és egyedül ül, sétálgat.. stb.. ilyenkor ti mit éreztek? sajnáljátok, megvigasztalnátok vagy mi? köszi
2014. jan. 31. 15:19
 1/9 anonim ***** válasza:
9%
Azt hogy megint egy búval b@cott idióta.
2014. jan. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

hat ha meglatnam a baratnomet akit NAGYON szeretek , akkor odamennek hatulrol megolelnem megpuszilnam a nyakat es csak megolelnem, aztan ha mar egy ideje 10masodperc e olelem megkerdeznem mi a baja?

ja most jutott az eszembe egy story az eletembol:)

Oszejottem egy lannyal oszi szunet kozben aztan irtam neki hogy kb 2 honapot lehetunk egyutt, mert el fogok koltozni aztan irta facebookon, hogy elsirta magat es nem akar velem beszelni:( aztan 3nap mulva jott a suli meglatott ideszaladt es megolelt:) szerintem nem ereztem olyan boldogan magam mar reg ota:')

2014. jan. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
beindulok! melegséget!
2014. jan. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
de pl. mindig vidám jókedvű, beszédes, aranyos lány, de egyszer csak így látod..
2014. jan. 31. 15:23
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerinted mit érezhetünk? Boldogságot, ugye?
2014. jan. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer azt írta a pasi, hogy ha boldognak lát, ő is az lesz, ha szomorúnak, akkor ő is. De ő egy nyálas, túlérzékeny pasi volt, aki már-már a megszállottam volt.
2014. jan. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
legszívesebben odamennék és átölelném. Megsimogatnám megcsókolgatnám.
2014. jan. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Odamennék, átölelném és nem szólnék semmit.
2014. jan. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Odamennék, megölelném, és felvidítanám :)
2014. febr. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!