Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig nekem kell kezdeményezni mindenben?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 17/F vagyok. Együtt vagyok egy lánnyal, és mindig én kezdem a csókot, puszit, én hívom fel, mindig nekem kell megmondani, hogy hova menjünk randira.. Meg ilyenek. Ti lányok sosem kezdeményeztek, esetleg döntötök egyszer-egyszer? :D
2014. jan. 31. 16:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csak a Te partnered ilyen. Mind mások vagyunk, kérdező.
2014. jan. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a csajod picit szégyenlős és azért nem akar kezdeményezni...

Vannak olyan csajok akik már az első pillanatban kezdeményeznek és vannak akik nem.

Ez az én véleményem.

15/L^^

2014. jan. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
De, lehet, hogy félénkebb/kényelmesebb típus. Mondd meg neki, hogy jól esne, ha ö is kezdeményezne ilyeneket. Ha nem használ, vegyél vissza, csókold ritkábban, hívd ritkábban, és akkor lehet, hogy ö is fog!
2014. jan. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Te meg fogalmazni nem tudsz: "egy lánnyal" ilyet írsz...aztán 2 mondattal később: "Ti lányok".

Na akkor most arról az egy lányról beszélsz vagy az összes többiről??? -.-'

2014. jan. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
33%
sajnos én sem vagyok kezdeményező, mindig azt várom, hogy a fiú keressen, ha nem ir, akkor azt gondolom már nem érdeklem.
2014. jan. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
#5: A fiú talán nem érzi ugyan ezt? Egy kapcsolat kettőn áll. Egy olyan lánnyal mint te, hamar szétválnának útjaink. Elvárnám, hogy a másik fél is annyit tegyen a kapcsolatba, mint én. Nem fogok egyoldalúan udvarolgatni senkinek.
2014. jan. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Ez tényleg kicsit kényelmetlen, nekem is hasonló kapcsolatom van épp :/ Abban reménykedek, hogy előbb-utóbb megnyílik kicsit jobban, de hát már 2 hónapja járunk. Oké, hogy kell a férfias helytállás, udvarlás és az irányítás, de azért egy kicsit odatehetné magát néhány hölgy. Remélem, nem kell rádöbbennem, hogy #5-ös típusú lánnyal van dolgom, aki visszaél a helyzetével és csak kapni szeret, és nem is fontos neki annyira, hogy kitől, a lényeg, hogy valaki aki szereti :( Ugyanis ha ez a helyzet hosszútávon fennáll, ez bőven lehet indok a srácnak, hogy kiszeressen a barátnőjéből és tényleg otthagyja.
2014. jan. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A lányok szinte mind ilyenek, a kisujjukat sem képesek mozdítani egy kapcsolatért.
2014. jan. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Huhh.. Köszi a válaszokat :) Reménykedem benne, hogy megnyílik majd idővel :) Kedves 4-es válaszoló. Ha ezt Te nem tudtad értelmezni, akkor nagyon sajnállak ;)
2014. jan. 31. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!