Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez lehet rossz hatással egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lehet rossz hatással egy kapcsolatra?

Figyelt kérdés
Én elég rossz alvó vagyok, sokszor felkelek éjszakánként, mert szomjas vagyok, meg pisilnem kell, meg kisebb zajokra is egyfolytában felébredek. A barátommal így nehezen megy az együtt alvás, főleg azért mert nagyon horkol.:) Már együtt élünk és az utóbbi időben külön szobában alszunk, mert tényleg nem bírok elaludni a horkolástól. Egyébként tök jó minden, nagyon szeretjük egymást, de nem tudom mennyire lehet probléma ebből, ha sokszor külön alszunk. Szerintetek ez lehet rossz hatással egy kapcsolatra?

2014. jan. 31. 16:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Menjen be az orvoshoz
2014. jan. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az a baja, hogy allergiás a házi porra, ezért csomószor be van dugulva az orra. Lehet kéne valami allergiás gyógyszer.. :)
2014. jan. 31. 17:04
 3/6 anonim ***** válasza:

Már vannak gyogyszerek horkolásra.


És igen idövel ez rossz hatással is lehet a kapcsolatotokra.

2014. jan. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem egy előny,ha sokszor külön alszotok,végül is az együttálvás is az összetartozást szimbolizálja,a kapcsolat szerves,és egyben egyik legintimebb része.A barátod vizsgáltassa ki magát,te meg készíts magadnak folyadékot az ágy mellé,és lefekvés előtt ne igyál túl sokat.Egyébként én is így vagyok,de az én páromat ez nem zavarja,mert mélyen alszik.Ő is horkol egyébként,de én el tudok mellette aludni,mert megtanultam,hogy kell ellazulni,és kizárni a zajokat körülöttem.
2014. jan. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem idővel lehet hogy rossz hatással lesz. Amúgy az én férjem is horkol. Úgy hogy csukott ajtón keresztül is lazán lehet hallani:) Ezt csak azóta csinálja amióta együtt vagyunk. Míg otthon az anyjával élt, minden kis zajra felriadt, mert éberen aludt. Velem mélyebben alszik. Horkol. Nem ébred fel 5 perc simogatásra sem mindig....:)


Én amúgy hozzászoktam az évek alatt a horkoláshoz. Már nem ébredek fel rá:) El sem tudnám képzelni hogy külön aludjunk....a férjem is ragaszkodik hozzám hogy ott legyek mellette. De mindkettőnknek van kényelmes helye, 180 centi széles az ágyunk szóval bőven elférünk.


Talán ha tovább együtt lesztek te is hozzászoknál. De ha továbbra is törődtök egymással, és nem ritkulnak az együttlétek akkor nem feltétlenül romlik meg a kapcsolat.

2014. jan. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

Egyébként az én párom is olyan, hogy ő semmire nem ébred fel, szóval én járkálhatok ki-be nem hallja, vagy csörög az ébresztő akkor is csak én kelek fel. Már több, mint 7 éve együtt vagyunk, de ez a horkolás csak az utóbbi hónapokban jött elő. Pedig tényleg én is vele szeretnék aludni, de ha együtt fekszünk le, akkor annak is az a vége, hogy ha el is alszok, felébredek éjszaka és már nem bírok visszaaludni és akkor megyek át a másik szobába. Én alapvetően nem érzek eddig semmi olyat, hogy rosszabb lenne a kapcsolatunk ez miatt, csak hát én is úgy gondolom, hogy hosszútávon lehet árt ez az intimitásnak.

2014. jan. 31. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!