Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy megutáljon a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy megutáljon a párom?

Figyelt kérdés
El akarom hagyni a páromat. Ma beszéltem vele és azt mondta, hogy harcolni fog értem. Én már nem akarok tőle semmit, holnap hazaköltözöm anyámhoz. Mit tegyek, hogy a párom elfelejtsen?
2014. jan. 31. 17:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%

Csaj vagy? Jol nezel ki?

Mondjuk csald meg velem.

2014. jan. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell, hogy megutáljon. Elég, ha békén hagy. Ehhez az kell, hogy ne tegyél/mondj semmi olyat, amivel reményt kelthetnél benne. Ha pedig közeledni próbálna hozzád, akkor legyél következetesen (de ne bunkón) elutasító.


Ha csak nem pszichopata a férjed, akkor ez elég kell, hogy legyen. Ha pedig pszicho, akkor hiába leszel bunkó, akkor sem hagy fel a zaklatásaival.

2014. jan. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Valamiért kiábrándultam belőle és ő ezt nem érti meg. Még a kisfiát is rávette, hogy kérleljen, hogy ne menjek el.
2014. jan. 31. 17:24
 4/11 anonim ***** válasza:

Mit kell ilyenen szenvedni?


Te elhagyod ö meg hiába harcol. Eleve nem tudom, hogy akarna "harcolni", ha nem akarsz vele lenni, nem tud rá kényszeríteni.

2014. jan. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Gondolom udvarolna vagy ilyesmi.
2014. jan. 31. 17:26
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Semmit. Magyarázd el normálisan, hogy miért hagyod el (ennyivel tartozol neki), és tedd világossá, hogy nincs esély arra, hogy visszaszerezzen.

Az ilyen döntést mindig nehéz elfogadni a másik félnek, fájdalmas lesz számára, hogy elveszít, de idővel túl lesz rajta(d). Nem kell magad megutáltatnod, csak legyél következetes, és egyértelmű. Előbb-utóbb le fog esni neki, hogy komolyan gondoltad a dolgot.

2014. jan. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az nem szép a pasastól, hogy a gyereket is belekeveri az ügyetekbe. :( Nem tisztességes se a kicsivel, se pedig veled szemben.
2014. jan. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A Robika miatt?
2014. jan. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez az ő problémája, nem a tiéd. Ha zaklat, egyszerűen mondj nemet.
2014. jan. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Az mondjuk elég undorító húzás hogy a gyereket is felhasználja.


Mond meg hogy nincs semmi esély arra, hogy együtt legyetek.

Költözz el, szakíts meg vele minden kapcsolatot,

ne válaszolj ha üzenetet küld,

ne vedd fel a telefont ha hív, (ha kell válts számot)(nekem ezt is meg kellett tennem annak idején),

ha közösségi oldalon ismerősök vagytok tiltsd le hogy ne tudjon elérni...


Így előbb utóbb felfogja majd hogy nem akarsz tőle semmit. Aki nem ért a szóból azzal másképpen nem lehet megérteti ezt.


Nem tudom tudja e, hogy hová fogsz menni, mert ha ismeri a címet akkor sajna ott is zaklatni fog. Lehet távol tartási végzést kérni, ha már eldurvul a helyzet.

2014. jan. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!