Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek, ha az exetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek, ha az exetek annak ellenére is hiányozna, hogy nagyon csúnyán szakítottatok?

Figyelt kérdés
Már régen szakítottunk, és azt hiszem túl vagyok rajta, csak mint embert hiányolom. Ti mikor keresnétek fel az exeteket?

2014. jan. 31. 17:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem keresném fel,akkor sem,ha hiányozna.Egyrészt azért,mert szakítottunk,másrészt azért,mert csúnyán.
2014. jan. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azt kiáltanám "ÉN ezt így nem bírom tovább!!!"- és fejbelőném magam.
2014. jan. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi, de azért ennyire nem hiányzik, hogy megöngyilkojam magam. :D
2014. jan. 31. 17:49
 4/6 anonim ***** válasza:
sz@rnám le, elfoglalnám magam máshogy.
2014. jan. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én megpróbálnám felvenni vele a kapcsolatot. Lehet hogy hülye ötlet de már annak is nagy esélye van hogy ő meg nem akar beszélni veled.

De ha hiányzik egy próbát mindenképp megér. Nálam legalább is jól sült el(barátok lettünk)

2014. jan. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
mi is csúnyán váltunk el, én 2 év "nem beszélünk" után megtettem, felkerestem és azóta sokat lógunk együtt. felnőttünk, megbékéltünk.:) jó, igazából ilyen szexkapcsolat féle van köztünk, de most ez a legtökéletesebb mindkettőnknek. imádom a helyzetet.
2014. máj. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!