Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményeetek (értelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményeetek (értelmes válaszadók), el tudnátok képzelni egy kőkemény átnevelőtábort megannyi tizenéves számára, akik felelőtlenek a szerelemben?

Figyelt kérdés

A dolog lényege az lenne, hogy azok az emberek kerülnének bele, akik hűtlenek, tudatlanok, másokkal kicsesztek szerelmi téren, felelőtlenek, csak a mának élnek de a fogalom negatív értelmében.

A táborban kemény feladatokat kellene végrehajtaniuk, hogy nap végén max csak aludni legyen kedvük. Lenne egy hónapban egy hétvégén olyan buli, ahol a táborban összeengednék a fiúkat és a lányokat de semmi szexuális jellegű dolog nem történhet (nem mehetnének szobára, nem csókolózhatnának, max tánc és beszélgetés). Ez katonai felügyelet alatt menne. Aki megszegné ezt, plusz munka a jutalma kőkeményen. Így majd megtanulnák a lányok és a fiúk is, hogy a türelem nagy erény és nem mászhatnak rá arra, akire kénye-kedve tartja. Ha kiállják a feladatokat és ezt a havi egy ilyen bulizós alkalmakat fél éven át, utána a jutalmuk az lenne, hogy összejöhetnek a táborban megtetszett személlyel és még 2 hónap katonai felügyelet alatt zajlana a kapcsolatuk. Aki megcsalja a másikat, kőkemény munka és plusz fél év maradás a táborban.


2014. jan. 31. 18:26
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

Hülyeség, már bocs. :D


Inkább belevenném a szexuális kultúrát a kötelező tananyagba!

2014. jan. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
91%
Az Átnevelőtábor című film ihletett meg? Amúgy szerintem ez hatalmas hülyeség. Katonai felügyelet a szerelemhez? Most komoly? :D
2014. jan. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
61%
Na látom te is visszasírod a kommunizmust. Nem kéne.
2014. jan. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Láttam a filmet, de nem az ihletett. Nem sírom vissza, de megtanulnák a fiatalok, hogy nem b asznak össze-vissza, hanem tisztelni kell a másik embert és időt adni megismerni. Én is fiatal vagyok.
2014. jan. 31. 18:32
 5/26 anonim ***** válasza:
Én szívesen elmennék egy ikyen táborba, bár nem vagyok ilyen típusú lány... :D De az tuti, hogy nem jönnék onnan össze senkivel, hiszen azért kerültek oda, mert hűtlenek voltak... Nem hiszem, hogy egy ilyen tábor segítene rajtuk.
2014. jan. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
83%
Ez nem így működik, nincs hatalmunk más emberek felett, nem lehet igazságosztót játszani. Még ha néha jól is esne.
2014. jan. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Uuuristen te gyökèr!
2014. jan. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
90%

Te hülye vagy, már bocs.


Az "Éjjel-nappal Butapest" és hasonló műsorokat kéne kiiktatni, meg a szülők kioszthatnának időnként egy-két pofont is, ha szükség van rá. Ja, meg esetleg nem ártana nevelni is a gyerekeket, nem csak "vállalni". Meg esetleg nem azt mutatni példaként, hogy ha valami gond van félrek*rnak meg rögtön elválnak, hanem esetleg megpróbálnák megoldani...

2014. jan. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 Becixxx ***** válasza:
Anyádnak... annak el tudtam volna képzelni...
2014. jan. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
8: bocs, hogy én tenni akarok ez ellen. A hülye az te vagy kislányom.
2014. jan. 31. 18:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!