Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátommal 2 hónapja vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal 2 hónapja vagyok együtt. Ha vele vagyok akkor érzem, hogy szeretem jó vele minden. De mikor nem találkozunk pár napig, nem is gondolok rá, nem hiányzik :S ez miért van?

Figyelt kérdés
2014. jan. 31. 18:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem is volt már ilyen...pár fiúnál. :) Én nem voltam szerelmes beléjük, utólag rájöttem. Jó volt velük lenni, éreztem, hogy számítok valakinek, de nem volt egy különösen lángoló szerelem. Megkaptam tőle az "adagomat" és aztán pár nap nyugi. Mindnek vége lett rövid időn belül...

Mióta vagytok együtt?

2014. jan. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
2 hónap
2014. jan. 31. 19:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja, igen, a kérdésben is benne volt, ne haragudj. :D Első vagyok egyébként. :)Nekem a leghosszabb "ilyen" kapcsolatom pont 2 hónap volt...utána megelégeltem és végeztem.
2014. jan. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!