Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitcsináljak? Két lány szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitcsináljak? Két lány szerelmesbelém. Sos

Figyelt kérdés
Az egyikkel már régóta találkozgatunk. A másik ma oda jött hozzám az osztály buli közben és megkérdezte, hogy szeretem-e én nem mondtam semmit ő pedig megölelt és arcon puszilt.
2014. jan. 31. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:
pááálinkát!!!
2014. jan. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha sós akkor szomjas leszel
2014. jan. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Te melyikhez vonzodsz inkabb? Azt valaszd amelyik bejon... Velem is volt ilyen, csak kozben en meg szerelmes voltam egy 3. lanyba, szoval semmi se volt.:P Mondom megegyszer: azt valaszd, amelyikhez te jobban vonzodsz. De probalj arra ugyelni, hogy senkit se bants meg.
2014. jan. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát ha az első lánnyal komoly a dolog, akkor egyértelmű. Te mit akarsz a lányok téren?

Egyébként... ha odajön hozzád a semmiből, és azt mondja szerelmes beléd, akkor csak a külső tetszik neki. Hiszen nem is beszéltetek, akkor másról nem is lehet szó.

Mindenekelőtt el kell döntened, hogy mit akarsz. Utána meg a másik féllel közölni, hogy mi a helyzet. Amilyen finoman lehet.

2014. jan. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
fektesd le mindkettőt vagy amelyiket tudod, esetleg párhuzamosan ha úgy adódik a helyzet.
2014. jan. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Azt választ , akihez jobban vonzódsz . DE szerintem érdemesebb lenne az elsővel maradnod :) őr jobban ismered :D
2014. júl. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!