Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolatban élő férfiak!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban élő férfiak! Mely tulajdonságokat szeretitek ill. utáljátok a barátnőtökben?

Figyelt kérdés
2014. jan. 31. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Sokszor lusta főzni, ezért rendelnem kell drága kaját.

32/F Győr

2014. jan. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindent szeretek benne, egy kivételével. Néha a fejébe vesz valamit, és akkor annak úgy kell lenni :) Ezt néha nagyon nem csipázom, de ez minden :)
2014. jan. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem szeret főzni, mosni, takarítani, d*gni. (Az utóbbit lehet, hogy csak velem nem szereti?)

Ellenben nagyon szeret vásárolni, aludni, követelőzni, hazudni.

Ezekre gondoltál?

2014. jan. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azon kívül, hogy 2 havonta megszállja valami, és annak ellenére hogy párkapcsolatban élünk, tulajdonképpen le se szar engem napokig, flegmáskodik, stb., semmi bajom nincs vele. Nekem úgy tökéletes, a hibáival együtt, ahogy van.

Nekem tökéletlenül tökéletes. :)

2014. jan. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!