Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm szakított velem mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm szakított velem mert sokat veszekedtünk nagyon jobb lesz így?

Figyelt kérdés
mostanába veszekedtünk az én hibám is volt meg az ő hibája mindig 2 emberen múlik 6 napja nem találkozik velem pasikkal beszélget sose csinált ilyet h ennyi ideig lerázott volna minden nap írtam mennyire kell én is hibáztam bevallom fogok változni többet leszek vele szebben beszélek vele stb adjon egy esélyt megjegyzem én nálla mindig ha baj volt adtam egy esélyt ő le se szarja csak ilyeneket vág a fejemhez h neki am is van 1 faszi akit kezd megkedvelni ennek ellenére még én könyörögtem neki és csak ilyet vágott a fejemhez te is irjál rá másra meg kúrj meg másokat meg ilyeneket hiába magyaráztam neki nem fogok lesülyyedni az ő szintjére és még én könyörgök ti mit tennétek ?
2014. febr. 1. 15:53
 1/9 A kérdező kommentje:
szerintem ezzel a másik faszival hetek óta beszélget és kezdi befűzni emiatt dobott engem csak nem meri bevallani :\ nagyon nagyot csalódtam benne és ezek miatt én se erőltetem tovább ezt a kapcsolatot
2014. febr. 1. 15:55
 2/9 anonim ***** válasza:
ne is foglalkozz vele, ennek már vége
2014. febr. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Erősnek kell lenned. Tapasztalatból mondom, hanyagold. Ne keresd semmilyen formában. Pár nap és keresni fog téged. Csak a fontos, ne könyörögj neki ! Mert akkor megalázkodsz előtte nagyon és még jobban húzni fogja az agyad.
2014. febr. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szörnyű volt végigolvasni. Legközelebb tegyél bele pontokat és vesszőket is.
2014. febr. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
sajnálom ideges vagyok :( te , hogy tehet ilyet 2 év után h más faszit kezd megkedvelni é s velem meg kötekszik hetek óta és csodálkozik én is ingerültebb vagyok tudtam h ez lesz a vége ezen mit él ki ?
2014. febr. 1. 16:25
 6/9 anonim ***** válasza:

Tudja,hogy idegesít ezzel és azért csinálja.

Nehéz lesz megállni,de ne keresd,ne fuss utána.Akkor majd keresni fog,meglátod.

2014. febr. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Utolsónak van igaza. Volt párommal is megesett, veszekedtünk én meg kidobtam. Utána mentem hogy bocsásson meg, hát nem tette. Időt kért meg mosoly szünet volt, nem találkozunk, de én meg kerestem mindig. Hát csak rontottam a helyzeten, ismerkedett mással, smárolt is mással. De én kerestem. Még rosszabb lett, nem akarta folytatni. Utána egy szép nap már nem írtam rá, nem hívtam fel. Eltelt kb 5-6 nap, feljött hozzám hogy mi a helyzet velünk. Utána folytattam a "lesz@rom" stílust és ez bejött, mert bizony utána már ő könyörgött utánam.

Mindezek után még 2 évet voltunk együtt.

2014. febr. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
megfogadom lehet nyugi kell tényleg csak neki csak közbe ne beszélgessen más faszival mert én se ismerkedek nőkkel mivel őt szeretem és ezért nem is beszélek csajokkal az esélyt nem akarom megadni mert őt szeretem akkor ő se csinálja ezt velem nem jogos?
2014. febr. 1. 19:54
 9/9 anonim ***** válasza:
Jogosnak jogos. De had beszéljen akivel akar, mert ha tiltod rosszabb lesz. Hidd el.
2014. febr. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!