Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleférne a párkapcsolatotokba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleférne a párkapcsolatotokba egy ilyen dologgal kapcsolatos hazugság?

Figyelt kérdés
Tavaly sajnos nagyon rossz anyagi helyzetbe kerültük, a lakáshitelünk miatt. Mivel párom sokat dohányzott (napi 2-3 doboz), és erre nagyon sok pénz elment, megbeszéltük, hogy lerakja a cigarettát. Fél évig úgy tűnt, ez megy is neki, kezdtünk kilábalni az adósságból. Néhány hete újra cigarettaszagot éreztem rajta, rá is kérdeztem, hogy újra dohányzik-e, de tagadta (voltak gyanús jelek, erősen parfümözte magát, állandóan rágózott..). A mai napon aztán tetten értem, hogy stikába dohányzott. Kiderült, hogy hazudott nekem egészen idáig, mert egy-két szálat azóta is minden nap elszívott.
2014. febr. 1. 20:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

meg kellett volna mondania, semmivel kapcsolatban nem kéne hazudni

az már a te dolgod hogy elnézed-e neki

2014. febr. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
31%
Tét a ceme ...aca cupa teme!
2014. febr. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
verd meg!tuti másban is hazudott lehet h másik palija is van nem?
2014. febr. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

1-2 szálon ne akadj ki, elég kevés és ennyi szerintem belefér

viszont az hogy hazudott, az már más téma, ezt nektek kell megbeszélni, és feltenni magadnak a kérdést: megbizol-e még benne...

2014. febr. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ne legyel mar ennyire terrorista! Felnott ember (gondolom) ... Te sem vagy az anyukaja. Pont a viselkedeseddel kergeted hazugsagba ... meg, hogy nem dohanyozhat? Nemar!
2014. febr. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Beszélj vele. Ne támadólag, érdeklődve. Tudod ő így egy elég speciális eset. Függő. Bár én soha nem dohányoztam, de megértem a dohányosokat, mert nekem más gyengeségem van. Az már haladás, hogy a napi több dobozról eljutott az 1-2 szálig. Inkább arra menj, hogy ilyesmi miatt ne kelljen szégyenkeznie. Ez egy függőség, szerintem nem akart neked csalódást okozni. Most lebukott. De légy vele kicsit megértőbb, hiszen változott és nem is keveset.

Sóval ezt beszéljétek meg. És kérd meg, hogy többé ne hazudjon neked, mond meg, neki, hogy ne féljen attól, hogy csalódást okoz neked, hiszen az is nagy eredmény, hogy eddigi eljutott. De egy kapcsolatban nincs helye hazugságnak. Ha megbotlik akkor te leszel a támasza. Emberek vagyunk, gyarlók. Segítsd ahogy tudod. Most egyenlőre azért harcolj, hogy ne szokjon vissza megint a napi dobozra. Tartsa ezt a szintet, és éreztesd vele, hogy emberi gyengeségei természetesek, te ettől szereted és támogatod.


Én legalábbis így tennék a helyedben.

2014. febr. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Par szal cigin kiakadsz? :) Es mit szolnal, ha lenne szeretoje, ha a premiumat eljatszana, ha lenne egy eltitkolt gyereke egy korabbi notol, ha titokban a sajat nemet szeretne? Irigylesre melto a problemad :D


Hazugsag? Belefer-e egy kapcsolatba? :)

2014. febr. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Eléggé elgondolkodnék, hogy miért hazudott ilyen dologban ahelyett, hogy azt mondta volna, drágám egy-két szálat azért elszívok. Nem lehet, hogy ez a "megbeszéltük" dolog inkább az volt, hogy addig rágtad a fülét, amíg belement, csak hogy abbamaradjon a szekálás?
2014. febr. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de a feleségemmel a válás szélén vagyunk, mert a komoly, és az apró dolgokban is állandóan hazudozik.
2014. febr. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ja és a cigivel ne törődjél. Nagyobb gáz, hogy hazudott, és ha ebben hazudott akkor másban is, csak még nem jöttél rá!
2014. febr. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!