Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők Ti meddig "jelezgetnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Laci911 kérdése:

Nők Ti meddig "jelezgetnétek " a kiszemeltednek?

Figyelt kérdés

2014. febr. 1. 21:22
 1/9 anonim ***** válasza:
mármint, h szemezés, mosoly, flört, ilyesmi? már több hónapja jelezgetek, mert az illetőt nagyon kiszemeltem. :/
2014. febr. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Költőnő? ***** válasza:
míg meg nem unjuk
2014. febr. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Semeddig, megmondanám, ha akarok valamit tőle.
2014. febr. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ameddig érdekel/meg nem unom a jelezgetést
2014. febr. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
rámenős nőket nem szeretem mindig csak 1 et akarnak ...
2014. febr. 1. 22:03
 6/9 Költőnő? ***** válasza:

rámenős, ha őszinte és elmondja neked, h bejössz?

hmmmmmm

2014. febr. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

:D


Nem vagyok rámenős. De ha barátok vagyunk az illetővel, felesleges lenne jelezgetni, bármire rá lehet mondani, hogy csak barátságból csinálom.


Meg nem is vagyok olyan bátor, hogy jelezgessek és hülyét csináljak magamból ha netán a másikat nem érdeklem úgy, beszélni könnyebb. Legalább rögtön kiderül, mi a helyzet.

2014. febr. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
jó lenne ha el mondanák sok dolgot meg lehetne sporolni ...Amúgy inkább ki találnak valamit és ezzel mindent megbonyolítanak ....és rinyálnak , hogy már megint nem jött senki ...
2014. febr. 1. 22:29
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát én az a fajta vagyok, hogy néma gyereknek anyja se érti a szavát, a pasik köztudottan szörnyű jelolvasók, úgyhogy én mindenféle jelnyelv próbálgatása helyett odamegyek, és a kicsi számmal érthetően, intelligensen, magyarul megmondom neki a frankót.
2014. febr. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!