Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hallottatok már olyanról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hallottatok már olyanról, hogy valaki lusta szexelni? Férjem 39 éves és kb egy hónapban egyszer tudom rávenni. Ti mit tennétek? Nincs nője mellettem azt tudom.

Figyelt kérdés
2014. febr. 1. 21:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Keress meg:D
2014. febr. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos hasonló nálunk a helyzet. Nem lehet, hogy fáradt? Beszéltetek már erről?
2014. febr. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Remélem én sosem leszek ilyen...:(

20f

2014. febr. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
mindig azt mondja, hogy fáradt, de amikor nem csinált még semmi különöset sem aznap , akkor mitől lenne fáradt??? nekem meg már annyira elegem van ebből.
2014. febr. 1. 21:46
 5/11 anonim ***** válasza:
Adj neki ultimátumot. Ez nem normális enyni idősen.
2014. febr. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Vagy depressziós, de nagyon súlyosan, vagy igen is hárman vagytok a kapcsolatban.
2014. febr. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
nincs nője, munkán kívül mindig együtt vagyunk. a telefonját is kint hagyja, átnézhetem, felvehetem bármikor. van egy gyerekünk, szóval ultimátumot nem fogok neki adni, számomra ez nem lenne megoldás, nem akarok csonka családot. meg szeretem is, megoldást szeretnék...
2014. febr. 1. 21:55
 8/11 anonim válasza:

Beszéld meg vele a problémád!!! mond el neki hogy ez így nem jó neked de nagyon szereted és szeretnéd ha ezen változtatna.

De nagyon furcsa hogy ennyi idősen ilyent mond...

2014. febr. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Ez szerintem roppant bonyolult!

Egyes Nők hajlamosak leegyszerűsíteni a férfit... hogy mind ugyan olyan, s elég nekik a szex meg az étel.

De ez nem így van, legalábbis a normálisabbaknál nem. Ahány férfi annyi libidó. Viszont a havi egy kevés, nagyon kevés,s ráadásul nyilván más volt a felállás a kapcsolatotok elején, különben nem írtál volna ide...


Akkor most jön a tényleges válasz: Számos oka lehet, ha egy férfi nem kívánja a párját, ezt nehéz kideríteni, de koránt sem lehetetlen.

- egy általános indok, ha a nő elhanyagolja magát (bocsánat, nem tudom, hogy így van-e, de mint lehetőség adott, így láthatatlanban)

- lehet harmadik fél is a kapcsolatban, bár írtad hogy ez kizárt.

- lehet úgymond "büntetés" is... valami számodra ártalmatlan dolog miatt megszóltad, s csorba esett a "család fenn tartó szerepben"

- akár lehet féltékenység a gyerek miatt, úgy érzi, hogy ő háttérbe szorul, mert számodra a gyermek az első (ez érthető, de ettől a férfi ego sérülhet)

- egyszerűen a szex megszokássá vált, mindig ugyan úgy zajlik, más elképzelései vannak.

- aztán lehet akár orvosi probléma is... prosztata.

- stb.


Nehéz bár mi konkrétat mondani az eset tényleges ismerete és a másik fél véleménye nélkül. Minden esetre érdemes ön vizsgálatot tartanod és utána megbeszélni vele a problémát! Óvatosan felvezetni, s együtt megoldani, DOLGOZNI azon, hogy javuljon a szexuális életetek...


Zárásképpen, pedig Dale Carnegi idézetét tudom ide írni: (sajnos szabad idézet, nem pontos) "A házas élet nem a csak a szexualitásból áll, azonban, ha ez az egy nincs rendben, akkor semmi sincs rendben"

2014. febr. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szija, kicsit később írok ide, de kíváncsi lennék hogy lett azota alami változás?

Sajno hasonlo cipőben járok, csak Ő még fiatalabb 31 éves... Gyerek nincs... A munkája nem valami megerőltető mivel otthon van egész nap nem kell foglalkoznia nagyon semmivel... Többször én is mondtam már neki... Hogy ez igy nekem kevés, épp tegnap este is... hát ő lusta és a besélgetésünk vége az lett h én erre mondtam hogy mindegy nem lehet ezzel mit kezdeni mivel látszóla nem érdekli a dolog mert nem változott semmi, hát nem mindegy, de mondom az mert nem teszel ellene semmit sem, és a végszó az lett hogy keressek valaki mást majd mérgében kiment cigizni...

Edzeni és eljár... Mindig is lustább természetű volt na de mindennek van határa....

22N

2016. dec. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!