Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Nem tudok felnézni, rajongani a férfiakért

Figyelt kérdés

Ezt a kérdést nem a férfiak alázásáért írtam ki!!

Szeretnék felnézni a férfiakra, de nem tudok mert semmivel se jobbak mit én vagy a nők.

Most tanulok és lesz egyszer egy jól jövedelmező állásom. Dolgozom van pénzem, saját lakásom is lesz egy féléven belül. Simán előteremtem magamnak a dolgokat.

Sokszor azt éreztem a párkapcsolatimban hogy nem eléggé tudok felnézni a barátomra . Nem tudok olyan nagy tekintettel ránézni, hogy óóó igen micsoda FÉRFI vagy :D ráadásul még jól is sportolok és valamikor sokkal jobban bírom fizikailag mint egy férfi.

Mindig csak azt látom hogy műmájerkednek aztán egy kicsit beszólok vagy mondok valami igazságot , megsértődnek és olyanok lesznek mint egy 5éves kislány.

Igazából csak a szexben érzem azt hogy szükségem van rájuk.

Meg valamikor annyira kis félénkek tudnak lenni én meg bátor vagyok ez is idegesít.



#baj-van
2014. febr. 1. 22:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
23%

És én pont ezt nem adnám meg neked legfőképpen más mellett sem: a szexet.

Beképzelt idióta feminista!

2014. febr. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Deeee nem oltást kértem hanem TANÁCSOT!!!
2014. febr. 1. 22:21
 3/22 anonim ***** válasza:
37%
Ne aggódj, majd kinövöd. :)
2014. febr. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
32%

minden nő olyan bátor,még sem ti feküdtetek a lövészárokban.

vagy miben vagy bátor?

idióta

2014. febr. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
40%

Micsoda öntömjénezés!


Erre milyen tanácsot vársz amúgy?

2014. febr. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
52%
Na de héé... a "ne aggódj" az tanács, ráadásul a legjobb. Sokat aggódni nem túl egészséges. :)
2014. febr. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
63%
Akkor járj nőkkel, probléma megoldva.
2014. febr. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
megint tipikus férfi válasz idióta és amúgy ez a lövészárok is vicc miért nem lehetett volna diplomatikus úton megoldani tárgyalásokkal, egyezkedéssel, tipikus férfi gondolkodás háború, harc, pusztítás
2014. febr. 1. 22:33
 9/22 anonim ***** válasza:
16%

"megint tipikus férfi válasz idióta és amúgy ez a lövészárok is vicc miért nem lehetett volna diplomatikus úton megoldani tárgyalásokkal, egyezkedéssel, tipikus férfi gondolkodás háború, harc, pusztítás"


LOL! :D Röhej a köbön. :)


Nem lehet az, hogy a kanijaid menekültek el inkább tőled?

2014. febr. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
nem meguntam őket :(
2014. febr. 1. 22:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!