Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kell túl lépni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell túl lépni egy szakításon? Mennyi idő múlva lesz jobb?

Figyelt kérdés
5 és fél évet voltunk együtt. Bármilyen használható tippet, elfogadok, amellyel könnyebben túl lehet ezen lépni. Köszönöm!
2014. febr. 1. 23:55
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Semmilyen használható tippet nem tudok adni :(


Mi négy hónapja szakítottunk a barátnőmmel(3 és fél évig voltunk együtt) és még nem sikerült továbblépem. Egyszerűen nincs kedvem más lányokkal randizni.. Tudom hogy ez nem válasz a kérdésedre de legalább látod hogy van sorstársad :)

2014. febr. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

6-12 hónap ha még szeretted


van amikor több

2014. febr. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Aktuális a helyzet nekem is:( én minél több időt töltök a barátaimmal, kimozdulunk, tanulással foglalom le magam, de nem könnyű...
2014. febr. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Szia!

Jelenleg én is ezt érzem hogy nem kell senki más, mert senki sem hozzáfogható...Sajnálom hogy Te is ilyen helyzetben vagy...:(

2014. febr. 2. 00:04
 5/9 anonim ***** válasza:

Öt és fél év? Az nem semmi. Sajnálom. :(


Igazából annyit tudsz csinálni, hogy minél gyakrabban foglalod el magad olyan dolgokkal, amik kikapcsolnak és - ha csak rövid időre is, de elfelejtetik veled a szakítást. Hallgass sok zenét, olvass (Alessandro Baricco könyveit csak ajánlani tudom), nézz filmeket, sorozatokat, találkozz gyakrabban a barátnőiddel/barátaiddal, stb.


És legyél türelmes. Az idő begyógyítja a sebeket többnyire.


Kitartás!

2014. febr. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
:(
2014. febr. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm!
2014. febr. 2. 00:20
 8/9 anonim ***** válasza:

Próbálj meg minél több olyan dologba kezdeni, amihez neki semmi köze, és még előtte sosem csináltad. Az új szokások, hobbik vagy más törzshely annyi új élménnyel fog meglepni, hogy azok szépen lassan felülírják a régi emlékeket.

Próbálj az életed egy másik fontos tényezőjére koncentrálni (munka, tanulás, család, haverok vagy egy új hobbi). És ne várj csodát - nem egy-két hónap alatt leszel túl a dolgon.

2014. febr. 2. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ugyanebben vagyok én is most.Nálunk fél év,de nagyon nagyon megvisel.Ő hagyott el,és nagyon szenvedek.Ennyire nem szerettem még senkit mint őt.Benne találtam meg mindent amit egy pasiban sem még idáig.35éves elmúltam,de ilyen lelki fájdalmam még soha nem volt.Minden rendben volt,biztos voltam benne,hogy szeret,és együtt éljük le az életünket.Erre szakított velem,és telis tele vagyok kérdéssel,hogy miért??Hogy múlhatott ez el egyik pilanatról a másikra.Mi változott?Nem értem.Lehet hogy van valakije?Na ebbe meg bele sem merek gondolni.Pedig más értelmes magyarázatot nem látok.Na ettől még jobban fáj.Iszonyú.Hogy mi az ami segít?Nem tudom.Én nem vágyok társaságra egyátalán.Ingerűlt vagyok,búskomor,életkedvem nulla,totál kilátástalanság.Nem tudom mi segíthetne neked,hisz magamat sem tudom vigasztalni.És az én kapcsolatom ,,csak,, fél év volt.Én hiszek a közhelyben,hogy :majd az idő...
2014. febr. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!