Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem értem a pasikat. Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem a pasikat. Miért nem figyel rám a barátom?

Figyelt kérdés
akár mit mondok neki kb. les*arja... volt már olyan, hogy annyira összevesztünk, hogy majdnem szakítottunk. de persze veszekedések után tud jönni hogy így meg úgy szeret és hogy ez volt az utolsó alkalom, mert figyelni fog rám. aztán persze sose. akkor is ha 15x (nem viccelek , tényleg 15x !!) szólok neki SZÉPEN, és majd csak akkor állítja le magát, ha már tiszta ideg vagyok. nem akarom, hogy vége legyen, mert nagyon szeretem, de ez már napi szinten akár többször is elő fordul pedig rengetegszer leültünk és megbeszéltük ezt. mit tegyek? :/
2014. febr. 2. 00:53
 1/8 anonim ***** válasza:
a fontossági listáján nem te vagy az első helyen
2014. febr. 2. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
most mit szeretsz rajta, ha sokszor megbeszéltétek ezt és semmi?
2014. febr. 2. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
46%

Én meg a nőket nem értem. Amit leírtál az a feleségemre is tökéletesen illik, kivéve, hogy mi nem szakításról, hanem válásról beszélünk.

De van egy jó ötletem. Hozzuk őket össze, pont összeillenek ők egymást le sem sz., én meg elveszlek feleségül, és mi figyelnénk egymásra... Ez lenne a legjobb mind a négyünknek, nem? :)

2014. febr. 2. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy mindig megígéri hogy változtat ezen én meg mindig elhiszem, mert azt látom hogy megbánja. de nem értem, hogy akkor miért csinálja meg újra és újra.
2014. febr. 2. 01:19
 5/8 anonim ***** válasza:
nem érdekled őt igazán..
2014. febr. 2. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Amit a #4-esben leírtál az is igaz a feleségemre és rám is. Soha nem fognak megváltozni, ők ilyenek. Ezt el kell fogadni, vagy szakítani kell. Ő az a férfi a ki bocsánatot fog kérni tőled minden egyes pofon után. És mindig megígéri, hogy nem lesz több, és sosem tatja be. Szakítsál vele, biztos, hogy találsz olyan férfit aki tényleg szeret.
2014. febr. 2. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én meg téged nem értelek.

mit tegyél? szakíts

2014. febr. 2. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem figyel rád, mert te hagyod neki. 15x elmondod, 15x leszar és te még mindig hagyod neki. Azért kapod ezt a bánásmódot, mert elfogadod, megérdemled. Ha meguntad, akkor nőjj fel, lépj ki a számodra _megalázó_ kapcsolatból, és keress olyan férfit, akinek fontos, amit mondasz! Mert van ilyen is, csak nem ártana minimum elvásárokat támasztanod a másikkal szemben! Amíg alázod magad, ezt is fogod kapni. N30
2014. febr. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!