Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A volt barátnőm akivel már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt barátnőm akivel már kb.1 éve nem vagyunk együtt mindig került a szakítás utána, nem akart velem beszélni letiltott Facebookról, most mégis feloldott, miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Röviden a kérdésben már leírtam a lényeget. Komoly kapcsolat volt, és nagyon szerelmesek voltunk, de vége lett, az ok: Én voltam.. Most viszont pár napja feloldott Facen, miért tehette ezt? Az ember csak úgy nem old fel senkit véletlen.



2014. febr. 2. 19:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Most lépett végleg túl rajtad és a kapcsolaton.
2014. febr. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
lehet ,h szeretett volna látni rólad 1 képet
2014. febr. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

azért mert túllépett, és már nem zavarja, ha lát tőled dolgokat ..stb


én nem kapcsolatban hanem ex haragos munkatársakkal csináltam ezt... 1 ember miatt jöttem el a munkahelyemről, kikészített..nem akartam látni a képét sem, de törölni nem akartam, így mindent letiltottam tőle..aztán kb 8 hónap ra rá felengedtem a tiltást, mert már hidegen hagy

2014. febr. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nyilván azért tiltott le anno, hogy egyszerűbb legyen nélküled lennie, ne akarjon folyton írni, vagy rád nézni. Mostanra valószínűleg már túl van rajtad.
2014. febr. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
És ha írnék neki szerintetek mi lenne? Azóta volt már barátnőm mióta szakítottunk, de megmondom őszintén, hogy nekem Ő hiányzik néha..
2014. febr. 2. 20:06
 6/18 anonim ***** válasza:
engem is tiltott a f*s*ba a nő... de ő volt a hazudós és köpönyeg forgató és mindig rám terelte a szót...... meg hogy én hazudok neki.... ráoltottam, mert kiderült más jött be neki akit régről ismerek közös ismerős más nem nagyon volt.
2014. febr. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

ma 20:07


Az durva azért, az ilyen emberrel nem is érdemes törődni... Nálunk azért nem volt ilyen komoly, csak a viselkedésem..

2014. febr. 2. 20:12
 8/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ne írj neki
2014. febr. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

ma 20:14


De nem azért, hogy újra kezdjük, hanem, hogy mi a helyzet vele meg ilyenek. Tudom, hogy már nem lenne esély az újrakezdésre. Igazából bűntudatom is van.. Nem csaltam meg meg semmi komoly, csak a sok apróság..

2014. febr. 2. 20:16
 10/18 A kérdező kommentje:
Most néztem, és megint le vagyok tiltva nála... Nem tudom, hogy mi lehetett ez..
2014. febr. 7. 22:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!