Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezek után lehet folytatás?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után lehet folytatás? Szünetet tartottunk.

Figyelt kérdés

Éllettársi kapcsolatban éltünk 4 évig, sajnos jobbára mindketten itthon dolgozunk,ellaposodott a dolog,a barátnőm nem volt boldog,majd kérte, hogy tartsunk egy kis távolságot, ő elköltözne egy kus időre-ezt én is támogattam,mert úgy gondoltam jót tenne,meg talán újra elkezdhetnénk randizni... Csak ő egyben a kapcsolatunkban is szünetet szeretett volna..kiderült h volt egy netes románcocska a képben, egy határontúli sráccal,persze sosem találkoztak,nem volt semmi,de akkor is...

Mikor már elköltözött,a sráccal persze megvolt a találka,és ott is felejtette magát nála a pasi 2 hónapra...az exem meg becipelte a közös baráti társaságba,a barátaink meg ugye nem tudták most hogy legyenek pártatlanok...

Én először magam a fordultam,majd igyekeztem elfogadni a dolgokat,majd fél év elteltével randizgattam-semmi komoly-amikor is ez az exem fülébe jutott, és rögtön felhívott h "rég beszéltünk" majd mondta h a csávóval szakított és még mindig engem szeret,kezdjük újra...

Közös vagyon és sokminden köt össze vele,szeretem nagyon,hiányzott,de itt a kétség:jó-e ez nekem?

F:28



2014. febr. 2. 21:24
 1/4 A.R. ***** válasza:
Haveeeeeeer ne légy papucs. Ha most visszafogadod tudja, hogy megint megcsinálhatja veled. Ne légy h4lye.
2014. febr. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amint lelépett a csávója, máris téged szeret? Ne legyél pótlék.
2014. febr. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem, a csávóját lekoptatta, amikor kiderült hogy én randizom másokkal.
2014. febr. 4. 11:15
 4/4 anonim ***** válasza:

Van olyan, hogy az embert nem érdekli az exe, aztán amikor meghallja, hogy van valakije, akkor egyből újra szereti... ne ülj fel ennek.

Ha mégis úgy gondoljátok, hogy megpróbáljátok újra együtt, akkor sok sikert. De nem véletlenül volt az a szünet. Gondoljátok meg, hogy ha újrakezditek, akkor a régi problémákat fogjátok-e tudni kezelni?

2014. febr. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!