Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Éreztetek már úgy hogy belehal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztetek már úgy hogy belehaltok a szakításba? Hogyan enyhítettétek az érzést?

Figyelt kérdés
2014. febr. 2. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Odaköltöztem ideiglenesen egy barátnőmhöz és rengeteg közös csajos programot csináltunk..Először persze nem volt kedvem hozzá, sőt utáltam az egészet, hogy nem értik meg, hogy csak egyedül akarok lenni és bőgni.. De aztán működött.. Szépen lassan sikerült ellazulnom, aztán mikor összeszedtem magam hazamentem és éltem tovább az életem egyedül..
2014. febr. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Aha, volt ilyen.

Én apait-anyait beleadtam, szerelmes voltam, a srácról pedig kiderült, külföldön tanuló menyasszonya van, és csak unalmában szórakozgatott velem egy kicsit.....

Kb. két hétig nem voltam magamnál, fogytam 10 nap alatt 8 kilót. A szüleim és a barátaim kedvesek és türelmesek voltak, talán ez segített leginkább. Ettől függetlenül, kb. fél év volt, mire tudtam másra is gondolni rajta kívül....

2014. febr. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nyugtatóztam magam, ne csináld, ez nem megoldás


egy másik fiúval/lánnyal lehet a legjobban szerintem

2014. febr. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Felöltöztem csinosan, adtam magamra, és elmentem ruhákat nézelődni nagynénémékkel. Akkor ismertem meg a mostani páromat.
2014. febr. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem csak az idő segített..
2014. febr. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!