Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van mindig ez: "Te egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van mindig ez: "Te egy rendes lány vagy, szeretlek, de nem vagyok beléd szerelmes"?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy egyedül vagyok-e a problémával, de szeretnék rá megoldást találni. Én egy 24 éves, fiatal, rendes lány vagyok és cseppet sem nagyképűség azt állítani, hogy szép is, csinos is. Évek óta nem volt egy párkapcsolatom sem, mert mindig azt kapom, hogy "Te egy nagyon rendes, kedves lány vagy és szerethető, de én nem szeretlek! " Ennek nem tudom az okát. Még soha, senki nem volt belém szerelmes. Szerintetek ennek mi lehet az oka?
2014. febr. 2. 21:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nem ismerlek. Talán olyan a személyiséged amit nehezen fogadnak és vagy hamar kiábrándulnak belőled.
2014. febr. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem vagy titokzatos, nem vagy figyelemfelkeltő, nem vagy kihívás, nem vagy érdekes, unalmas vagy. Ezekből valami?
2014. febr. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de bizonyára egy nagyon rendes, kedves lány vagy és szerethető!


Szerintem ahhoz, hogy pontosan meg tudjuk ítélni mi a helyzet ezen a téren meg kellene, hogy ismerjünk Téged. Többek között azt is, hogy milyen férfiak mondták ezt neked mindig.

2014. febr. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Küldenél képet privibe? :D

De egyébként nehéz megmondani az se mind1, hogy milyen emberek mondták ezt sőt..

2014. febr. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Igen...ezen Én is gondolkodtam, de nem hiszem, mert sok ember vesz körül, akik tényleg igazán ismernek és szeretnek. Jó a humorom, aranyos vagyok, kedves, ha járok valakivel, akkor nem hisztizek, megteszek mindent egy kapcsolathoz. És az ágyban is jó vagyok, mégis mindig ez van.
2014. febr. 2. 21:59
 6/15 anonim ***** válasza:

"Mert a mai srácok kúrni akarnak, oszt kész!"

Tehát ha már megmondod neki, hogy többet szeretnél, szerelmes lenni akkor dob. Sajnos ilyeneket fogsz ki, de vannak mások is, akik meg pont arra vágynak, mint te :)

Ha legközelebb járni kezdesz egy pasival ne szexeljetek 1-1,5 hónapig, ha kibírja még akkor is benne van, hogy csak dugni szeretne.

2014. febr. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha évek óta nincs kapcsolatod,honnan tudod milyen vagy az ágyban?
2014. febr. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azt hiszem hasznos volt mindegyik, mégis úgy gondolom, hogy nem vagyok kihívás. Ez lehet a baj! Köszönöm szépen!
2014. febr. 2. 22:01
 9/15 A kérdező kommentje:
Voltak kisebb járások az elmúlt években, de komoly kapcsolatom, ahol szeretve vagyok, sajnos nem volt.
2014. febr. 2. 22:02
 10/15 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben vagyok , mindeki szerint helyes lány vagyok , rendes meg minden ,de nem kellek .
2014. febr. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!