Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy hódíthatnám vissza? A lányt

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hódíthatnám vissza? A lányt

Figyelt kérdés
Van egy nő akit nagyon meg szerettem, viszont túl sokat írtam rá facebookon, és pont a legrosszabb kor nagyon sok volt a munkája, és ezért ő most erőszakosnak tart, és tolakodónak :( Éreztem, hogy lehetne valami köztünk de férfiasan bevallóm el szúrtam. letiltott, és telót sem akar beszélni velem. Hadjak neki egy kis időt, és keressem fel személyesen arra gondoltam de ha van jobb ötlet szívesen látom örülnék ha vissza tudnám szerezni :(

2014. febr. 3. 23:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Oooo, ez szomorú. Most mindenképpen hagyj neki időt...

tetszel neki? beszélj az egyik ismerősével, és derítsd ki, hogy a tolakodáson kívül bejönnél-e neki?

2014. febr. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
"hadjak"?
2014. febr. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szerintem azért bejövök neki egy jó párszor már csokoloztunk
2014. febr. 3. 23:53
 4/8 anonim ***** válasza:
Csinálj új profilt aztán jelöld be...és ujraismerkedsz vele
2014. febr. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És ilyenkor mennyi idő múlva kéne lépnem nagyon pipa rám:(
2014. febr. 4. 00:05
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát most jó ideig hagyni kell... aztán egy idő után ilyen kis apróságokat kell bevetni, hogy meginna-e veled egy kávét, és ilyesmik.
2014. febr. 4. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hogy alakult a sorsod, kedves kérdező?

Most én vagyok hasonló helyzetben. Nagy szerelmemnek sok munkája volt, próbáltm visszahúzódni, d enéha kicsit "túlcsordultam" akaratom ellenére is, és felidegesítettem, "engem nem érdekelt, hogy mennyi munkája van". Összevesztünk, vége. :( Majd belehalok. Fogalmam sincs, mit tegyek. :(

2014. jún. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 MissPeggy válasza:
Nekem is az a tapasztalatom, hogy ilyenkor időt kell neki adni. Csak az a kérdés, hogyan bírja ki az ember addig is, hogy békén hagyja. Nekem egy könyv segített ebben sokat, egy rakás jó tanács van benne ezekre az esetekre. A neten fenn van Tettamanti Gábor írta.
2015. jan. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!