Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy házas nő, ill. férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy házas nő, ill. férfi szeretője vagy, milyen érzések munkálnak benned?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekel, ki hogy éli meg a "második" szerepét. És kinél hogy működik, mennyi ideje tart, mennyi időt töltenek együtt, hol, hogy tudják megoldani, hogy ne bukjanak le...Vannak-e érzelmek, vagy csak szexről szól? Mindent írjatok le!
2014. febr. 4. 09:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez nagyon összetett dolog és szerintem mindenkinél máshogy játszódik le. Van, aki egy életen át vállalja, hogy második vagy sokadik lesz.

Én is belementem egy ilyen játszmába és mindkettőnkben kialakult jóval több érzés, nem a szexről szólt már az elején sem, persze az is volt. Túlságosan vonzódunk egymáshoz, de ő nem hagyja ott a barátnőjét, nem elég felnőtt, hogy meghozzon ilyen döntést, én viszont tovább így nem vállaltam a dolgot, mert már több fájdalommal járt, mint jó érzéssel.

Én nem ítélek el senkit , mert sosem lehet tudni, hogy kibe szeretünk bele....

De úgy gondolom, legyen annyi önbecsülése mindenkinek, hogy ne alkudjon meg és igenis higgye el magáról, hogy többet ér annál, mint hogy második legyen valakinek. Az a legfontosabb.


27N

2014. febr. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Masodik szerepe? Nem masodik egy szereto, hiszen nem a szeretot csaljak meg, hanem a szeretovel csalnak meg.
2014. febr. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Csajomat amikor megkerdeztem, hogy nem zavar, hogy van felesegem ... azt mondta: nem engem csalsz meg!
2014. febr. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
60%
Milyen érzés ? Amikor kiderült ,hogy a férfi akivel nemrég kezdtem el ismerkedni és tetszett nekem ,az nős ... nos szembe tudtam volna köpni magam !!!! Iszonyat lelkifurdalásom lett .. Hát ki vagyok én ,hogy belemásszak és szétziláljak egy családot ?! Szóval ott került . a dolgok végére . Akkor először és utoljára fordult elő (igaz önhibámon kívül ),hogy nős férfival volt dolgom ! Én elítélem akik nős/ párkapcsolatban élő emberre vetnek szemet ,illetve kezdenek vele .
2014. febr. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nagyon fiatal voltam, mikor feltűnt egy nálam idősebb pasi. Flörtöltünk, majd jó 5 évig nem találkoztam vele. Utána ismét összeakadtunk, és minden onnan ment tovább, ahol abbahagytuk. Akkor már neki felesége volt, persze ezt nem tőle tudtam meg. Ahogy azt sem, hogy a fél várost "kipróbálta" az asszony mellett.

Belementem, először a kaland miatt. Eleinte őrjítő volt megszokni, hogy bizonyos csak bizonyos napok bizonyos óráiban hívhatom, vagy írhatok neki.

Nem egy városban éltünk, szörnyű volt, hogy függetlenként én mentem hozzá, ő nem tudott elszakadni otthonról.

Minden ünnepen egyedül voltam, ő meg a családjával. Párszor kiborultam miatta, ő is miattam. A viszonyunk alatt született a gyereke, nekem mutogatta a képeket. Mivel akkoriban én nem akartam családot, ez nem fájt, inkább örültem neki.

Okos, értelmes pasi volt, elbűvölő személyiséggel. Sokat köszönhetek neki, rengeteget tanultam tőle. Több mint 10 évvel volt idősebb nálam. Azóta sem volt ilyen érzéki kapcsolatom senkivel, de érzelmileg nagyon kifáradtam az első év végére. Akkor ért véget a viszonyunk. Nem kívánom vissza az életembe partnerként, de a mai napig egyik nagyon jó barátom. És boldogan él a családjával. :)

2014. febr. 8. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!