Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet ez az érzés? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet ez az érzés? Nem értem saját magamat.

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy férfival munka kapcsán. Kettesben sosem találkoztunk, nem történt köztünk semmi, de izzik köztünk a levegő, és már mások is észrevették, hogy mennyire kedves velem.

Először meglepődtem, hogy ilyen kedves, aztán azt vettem észre, hogy gondolok rá, ha nem találkozunk. Nekem van párom, szeretjük egymást, jól elvagyunk, együtt vagyunk 15 éve, stabil a kapcsolatunk.

De akkor ez mi???

Kérlek, ne bántsatok, ne írjatok gonosz megjegyzéseket. Szeretem a páromat, nem csaltam meg sosem, nem bántottam. De most kicsit összezavarodtam, hogy hogyan lehet valaki más hatással rám. Eddig is előfordult, hogy próbáltak udvarolgatni a férfiak, de egy kicsit sem érdekelt és semmilyen hatással nem volt rám. Akkor most miért? Ez most miben más?

Nem akarok nagyon ezoterikus lenni, de olyan érzésem van, hogy nem véletlenül találkoztam vele, és a sors akarta, és van valami szerepe az életemben.

Most annyit tettem, hogy kerülöm a vele való találkozást, hogy elmúljon ez az érzés. Remélem, jól teszem.


2014. febr. 4. 10:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Ismét a zsidó vicc: ....Száli, te nem panaszkosz, hanem dicsekszel.... Olyanról még nem hallottál, hogy esetleg több ember is lehet vonzó és lehet őket szeretni, szerelmet és vonzódást érezni ????
2014. febr. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

1. Mi lehet ez? Egy fellángolás. Vagy csak hiányzik a kedvesség és a figyelmesség, és most ez a férfi úgy érzed, hogy megadta neked. - Persze ettől még lehet semmit nem akarna tőled, vagy lehet hogy szexnél többet nem. Ebben az esetben meg tudnod kell eldönteni, hogy pár perc öröm vagy a 15 év-e a fontosabb.


Ezoterikusan nézve... lehet az is hogy ez csak egy próba, egy kísértés, hogy mennyire tudsz az egyenes úton, tisztának maradni. A vágyaid, az egód, vagy a tudat és a fény-e az erősebb. Sok ezoterikus maszlagnak meg ne dőlj be amúgy. Az egész ezoterika spirituális igazságokra épül, de sokszor kifordítva azokat, és sokszor hiába hirdeti az egó legyőzését, mégis az egó erősítését szolgálja amit írnak.

2014. febr. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fellàngolàs plàtói szerelem, az elozo férfiak udvarlàsa pedig azért nem érdekelt mert igazàból nem érdeklodtél iràntuk. Kerüld el ne gondolj rà idovel majd elmúlik,de nem éri meg hogy eldobj egy jó kapcsolatot hidd el . Én is hasonló helyzetben vagyok nem volt konnyü, de màr jobb
2014. febr. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ez csak egy fellángolás,nagyon megtetszhetett neked ez a férfi és valami új vágy lobbant fel benned,vágyakozás egy új után.És rátesz egy lapáttal hogy az érzésed kölcsönös.ez nagyon megnehezíti a dolgot.15 év hosszú idő,egy kicsit az ember ráun a párjára,persze attól még szereti,elkezd vágyni valami újra,ez természetes dolog,aki nem így érez,az hazudik.Van aki lép,enged a vágyainak és elindítja a lavinát...és van aki az eszére hallgat és marad a helyén.Bár ha teljesen jól működő a kapcsolat akkor azért nem hiszem hogy felkelti valaki ennyire az érdeklődésed.Lehet hogy tényleg csak arról van szó hogy beindult a kémia kettőtök között,hiszen az ember érző lény,ez nem elítélendő dolog,és ha kerülöd őt,akkor el fog múlni ez az érzés.Legyél minél többet a pároddal.
2014. febr. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Én is fellángolásra gondoltam, csak eddig még nem éreztem ilyet. Nyilván van szemem, látom, ha valaki jól néz ki, jól esik, ha megdicsérnek, de nem volt rám hatással.

Ő az első, aki valami hatást is kiváltott belőlem. Ráadásul nekem nem is tetszett egyáltalán, csak annyira kedves, annyira kitüntet a figyelmével, hogy ez valahogy elvarázsolt.

És egyébként a párommal oda-vissza nagyon figyelünk egymásra, szavakkal, tettekkel, mindennel, szóval nem is gondoltam, hogy ez hiányozna nekem.


Várok, hogy elmúljon :)

2014. febr. 4. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!