Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az tényleg ennyire fura ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az tényleg ennyire fura ha nekem az alacsonyabb pasik jönnek be?

Figyelt kérdés
Én nem vagyok alacsony, 170 centi vagyok kereken és imádok legalább 10 centis magassarkút hordani, azzal kb 180 centi vagyok. De nekem a 170-175 közötti pasik jönnek be a legjobban, és nem szeretem ha a pasi 180 centitől magasabb, mert akkor kisebbségi komplexusaim vannak. Ez nagyon fura?

2014. febr. 4. 11:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nem fura kinek mi , így ismerkedés is konnyebbb
2014. febr. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Nekem fura. :)


de csak azért, mert a 173 cm-emmel nem sokszor tartozom abba a kategóriába, ami egy lánynak ideális lenne...

2014. febr. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Nem fura. 172 centi vagyok, igaz, sose hordok magassarkút, de eddig minden srác, aki tetszett, 170-175 centi között volt :) L/25
2014. febr. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
174 vagyok juhhé :D Amúgy a kérdésre válaszolva, mindenkinek más tetszik :) Nem fura. 24/F
2014. febr. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Szokatlan
2014. febr. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Nem mindennapi, de nem bánnám ha nálam is így müködne! Én egyáltalán nem tudok férfiként tekinteni egy nálam alacsonyabb pasira. Én 178 vagyok és ráadásul én is szeretem a magassarkút így elég nehéz a párkeresés. :(


A kisebbségi komplexus ami igazán fura. Nekem pl akkor van ha egy csinosabb szebb nőt látok. De párkapcsolatban? Nem riválisok vagytok, nem kell versengned legjobbnak lenned (legalábbis nem testi arányok tekintetében). Én elég irányitó típus vagyok de párkapcsolatban szeretek "alulmaradni" különben nem tudok felnézni a partneremre abból pedig sose lesz szerelem.

2014. febr. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Hűha ritka dolog! Ami ritka az értékesebb is általában ergo meg kell becsülni! :D A párod mázlista lehet. Amúgy én pedig pont szeretem, ha az alapból alacsonyabb lány egy nagyobb magassarkúban néhány centivel magasabb nálam vagy egymagas. Nem tudom lehet valami fétis lehet ez is. :D De egy tőlem alapból magasabb lánnyal már kellemetlenül érezném magam azt hiszem.
2014. febr. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
6os, félreértesz kicsit, nem versengeni akarok a mindenkori partneremmel, csak nem érezném magam egyenlőnek vele ha mondjuk már 20 cm-rel magasabb lenne, de ez az én hülyeségem :D Meg sokszor a fiúknak is szoktak komplexusaik lenni ha a barátnőjük magasabb :)
2014. febr. 4. 13:48
 9/20 anonim ***** válasza:

Itt sokan szeretni fognak (én nem mert 176 vagyok :D )

"Meg sokszor a fiúknak is szoktak komplexusaik lenni ha a barátnőjük magasabb :)" Első kérdésed, ugye? :D

2014. febr. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Nem én tettem fel a kerdést de tényleg kicsit hasonló a téma. :D
2014. febr. 4. 16:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!