Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti ha leveleznétek egy fiúval,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ha leveleznétek egy fiúval, milyen verset írnátok neki, hogy tudja, hogy nagyon sokat jelent a számotokra? Még nem szerelmes versre gondoltam. Tudnátok nekem idézni.

Figyelt kérdés
2014. febr. 4. 13:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy amit én írtam az előző barátomnak az egy autóbaleset után pont oda passzolt (a balesetben ismertem meg)

"..s ha addig élek is,

inkább engem hagyj el,

mint magadat

Kedves!"

Fodor Ákos

2014. febr. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
te nőként verset írj egy pasinak? nem gáz ez egy kicsit?:D
2014. febr. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
Egy nő NE írjon egy pasinak verset. Egyrészt mert nem illik másrészt mert ugysem tud
2014. febr. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Sokat jelentesz számomra márton,

Csak először a fosombamártom.

2014. febr. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Mi a retkes román bajusztipró szöcskölt kva anyátokért lenne gáz?
2014. febr. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Szerintem sem gáz :D
2014. febr. 4. 13:52
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem gáz lányként verset írni sőt én szerintem férfiként gáz. Persze több férfi költő volt, meg a lovagoknak is tudniuk kellett verset írniuk, de én túl nyálasnak találom egy férfihoz. Amúgy pedig egyáltalán nem szeretem a verseket. Nem tudom, hogy az oktatási rendszer utáltatta meg velem vagy ilyennek születtem, de nekem ne írjon lány verset, mert nem fogom tudni pozitívan értékelni maximum az igyekezetét, hogy milyen kedves.
2014. febr. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
46%

szegeny csaj versreszletet kert, de ti meg elmondjatok a velemeyeteket HT KI KIVANCSI RATOK?

amugy kerdezo! magadtol is kitalalhatnal egy verset (en a csajomnak 3 verszakos verset irtam, magamtol) amugy meg hallgass Tokio Hotelt:) lehet hogy EMOsak, de nincs naluk szebben irt vers:) szoval hallgasatok csak ajanlani tudom

2014. febr. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Szerintem gáz. Én mondjuk tuti nagyot néznék, ha elém tolna egy fecnit rajta a nyáltól csöpögő versikéjével. Nem értékelem a művészribiket.
2014. febr. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Az elet tengeren van egy kicsi sziget,

Boldogsag a neve

Az legyen a tied.

Ennyi jutott most eszembe remelem tetszik. :)

2014. febr. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!