Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem szakít vele? Hisz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szakít vele? Hisz megcsalta. Valaki mondjon már erre valami normális indokot, légyszi!

Figyelt kérdés

A következő a szituáció. Az exemnek van új barátnője, már 3 hónapja együtt vannak, a sráccal barátok maradtunk, beszélgetünk, találkozunk meg ilyenek. Két hete mesélte, hogy a barátnőjével nem jönnek ki valami jól. A lány eléggé hisztis, és féltékeny rám. Exem ezt már nem bírja idegileg, és azt mondta szakít vele, és vissza szeretne jönni hozzám. Na ezt még nem tette meg, mert elmondása szerint nem akarja megbántani a lányt. Legutóbb mikor találkoztunk meg nem bírtuk tovább, és megtört az. Ezek után szerintem tényleg szakítaniuk kéne, de nem értem, hogy miért nem hagyja el.


17 évesek vagyunk

köszi a válaszokat előre is


2014. febr. 4. 16:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Tinidráma, tinidráma mindenfelé...
2014. febr. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

Istenem... Gyakorikérdések.hu tudjátok egyáltalán mi ez ? Kik milyen idióta beteg pedofil állatok írnak válaszokat ? Istenem... Én sem vagyok százas és valószínűleg k.urvára haszontalan lessz a válaszom na de le írom azért:


Egy Férfi úgy gondolkozik hogy először mérlegeli a két csajszit most a barátod éppen ezt csinálja . Aztán nyom valami kamu dumát az egyiknek nyomat vele egy menetet aztán dobja és megy a másik csajhoz ... HA HISZED HA NEM ÍGY VAN NE ÉLJ ÁLOMVILÁGOT A LEGTÖBB 17 éves fiú egy GYÖKÉR


EGY 17 éves fiú :P

2014. febr. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Miért szakítanának? Szerinted egy átlag srác/férfi bánja azt, ha aktuális barátnője mellett még egy-két másik neki tetsző csajjal is szexelhet?
2014. febr. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Valójában mindketten gyökerek vagytok... Te is, hogy lefeküdtél egy foglalt fiúval (erkölcstelen) és a "barátod" is, hogy félrelépett (gerinctelen). GYÖKEREK.
2014. febr. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak szórakozik mindkettőtökkel.
2014. febr. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Pedig minden oka meglenne rá, hiszen hisztis és rád féltékeny. Eléggé kibírhatatlan jellem lehet. A lány.
2014. febr. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem szeretem a féltékenységet, de amit leírtál... valószínűleg nem véletlen pont rád volt féltékeny.

Normális indokot, hogy miért nem hagyja el? Két nőt (vagy többet) jobb dugni, mint egyet.

2014. febr. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
örülnél mi? azért feküdtél alá hogy legyen indok szakítani... Számító vagy nem gondolod?
2014. febr. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!