Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érzek valamit egy 10 évvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzek valamit egy 10 évvel idősebb férfi iránt? És ő? Jó emberismerőknek esetleg pszichológiához értőknek nincs kedve kicsit beszélgetni és segíteni?

Figyelt kérdés
Összezavarodottnak érzem magam. Néha nem tudom követni a gondolatmenetét, hogy mit gondol komolyan és mit csak viccből. Nagyon összetett személyiség ő és mintha kicsit macska-egér játékot űznénk. 18/l
2014. febr. 4. 18:12
 1/8 Moszuke ***** válasza:

egy pasi nem játszik egy lánnyal akit megakar szerezni.

akkor játszunk a lánnyal ha haverként nézünk rá vagy ha sz_patni akarjuk.

2014. febr. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nagyon összetetten dugni akar, és nagyon összetetten homályosan fogalmaz, hogy később mondhassa h dehát ő semmit sem ígért.
2014. febr. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Épp a sz*patás részétől félek. Tényleg nagyon érdekes személyiség. Lehetetlen kiigazodni rajta. Sokszor kirohanásában írja, hogy mennyire szeretné, ha ott lennék. Hogy hiányzom neki és közös programokat szervez arra az időszakra mikor hazajön (kint dolgozik és csak negyed-félévente tud hazalátogatni). Viszont máskor annyira hangoztatja, hogy nincs szüksége senkire. Persze én sem vagyok vele teljesen tiszta, beszállok a játszmába, éppen ezért vesztettem már el a fonalat és nem tudom ki irányít-illetve irányít e még valaki?
2014. febr. 4. 18:23
 4/8 Moszuke ***** válasza:

mért szállsz be ilyen játszmákba?

ennyire nem lehet az önérzeted a béke segge alatt..

nem hiszem el, hogy nincs más pasi aki érdeklődne irántad basszus.


csak az lehet emögött, hogy 0 az önbizalmad.

normális nő az ilyet ott helyben állva leköpné.

most kajak ez kell 18évesen?

amikor a gondtalan nagy szerelmek korát kéne élni? te meg itt szarakodsz egy majommal.. ne izélj már komolyan...

1000x különbet találsz bármelyik sarkon mint ez


ez a tipikus puhap_cs akinek talán még családja is van csak titkolja és hülyít vagy 25-40lányt a neten.

2014. febr. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
csak annyit akar, h ha hazajön, legyen kivel kufircolnia...
2014. febr. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem ennyire szar a helyzet emberek :D Nincs családja és nem egy tv előtt döglő begyöpösödött jeti,értelmes emberi lény ! :D

És akadnak legyek körülöttem, csak azok üresek. Ő eddig az egyetlen akiben látok valami fantáziát. És én sem az a buta tinédzser vagyok, meg tudom védeni magamat, csak ezzel most kicsit 2 skatulya közé kerültem. Félek, hogy több lesz részemről, neki meg csak űrkitöltés az előző kapcsolata miatt.

2014. febr. 4. 18:44
 7/8 A kérdező kommentje:
Ja és régről ismerem, majd 2 éve, csak olyan 3 hónapja jöttünk rá, hogy nekünk beszélgetni kellene.
2014. febr. 4. 18:46
 8/8 anonim ***** válasza:
írj nyugodtan,és ha tudok segítek :)
2014. febr. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!