Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért zavarodott össze teljese...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarodott össze teljesen? Lehet hogy más van a háttérben?

Figyelt kérdés

Kb.2-2,5 hónapja megismertem egy fantasztikus srácot egy bulin.

Egész este nézett, és én is őt, aztán a buli vége felé hirtelen felindulásból odafordultam hozzá és táncoltunk.

Aztán párszor találkoztunk, és elcsattant pár csók. Közben viszont volt barátom, de szörnyű volt már a kapcsolatom és szükségem volt arra hogy érezzem azt hogy valaki szeret. Szakítottam a barátommal, és összejöttem a sráccal, nem hoztuk nyílvánosságra, várni akartunk vele. Kérlek ezért ne itéljetek el. Kis idő múlva :

Kimondta azt a bizonyos "szeretlek" szót is, de igazinak éreztem. Aztán egyik szombaton elment az egyik barátja szülinapi bulijába. Másnap fura volt, nem igazán akart találkozni. Aztán bevallotta nekem hogy a bulin megcsókolta egy lány, és ő visszacsókolt, mert "elvitte a hév". Megmondtam neki hogy nem haragszom, sem a lányra, sem rá. Mert még ha szándékosan is csinálta volna akkor is megérdemelném, mert én is úgy csókolóztam vele hogy volt barátom. De most azt mondja hogy teljesen össze van zavarodva, és nagyon fura a kapcsolat ami köztünk van. Nem akarja folytatni, de most senkivel sem szeretne kapcsolatot. Közben meg írja hogy "érzi az illatom, hozzám bújna, de mégsem lehet". Nagyon szeretném vele ezt a kapcsolatot, de nem akarja. Egyszerűen nem értem, hogy most egy pillanatnyi hév miatt miért zavarodott ennyire össze. Persze, szőrnyű, hogy visszacsókolt, de.. nem tudom. Én is ezt tettem, miközben volt barátom. És emiatt nem tudok rá dühös lenni. De nem értem hogy most miért nem akarja, ha elviekben szerelmes belém ? Lehet hogy nem túl érthetően írtam le a szöveget, vagy rosszul fogalmaztam de a lényeget remélem leszűritek. Csalódtam már rengeteget, de most tényleg, őszintén, tiszta szívemből azt érzem hogy Ő az akivel minden percet együtt szeretnék tölteni.17 éves vagyok, tudom hogy fiatal vagyok, de tényleg ezt érzem. Ő 22 éves.


2014. febr. 4. 18:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezt sajna buktad. A többi tőle csak rizsa...
2014. febr. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 zotanbro ***** válasza:
Szard le!!!
2014. febr. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Milyen kis naiv vagy.
2014. febr. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Moszuke ***** válasza:

jajj de kis aranyos:)

már kezdem elfelejteni milyen könnyű amikor az ember tudatlan és úgy boldog, de az ilyen kérdések mindig megmosolyogtatnak:)


fiatal vagy még és muszáj tanulnod. nyomulj rá, szedd fel, szered meg, sírj utána, amit csak gondolsz.

most kell kifizetni a tanuló pénzt nem 60évesen!

2014. febr. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

:) :)


most akkor mit tegyek ? tudom, el kellene felejtenem, de ... :/


vagy most tegyük fel, hogy igazat mond, és tényleg össze zavarodott, és nem tudja hogy mi legyen...

De miért zavarodott össze ennyire ?? :)

2014. febr. 4. 18:37
 6/10 anonim ***** válasza:
ennek a kapcsolatnak úgyis vége lesz:D
2014. febr. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Kedvesek vagytok, es koszonom a valaszokat :) De akkor most mit tegyek vagy hogy vegyem ra hogy elmondja az igazat ? :) reg nem erdekelne a srac ha nem szeretnem :/
2014. febr. 4. 18:44
 8/10 A kérdező kommentje:
Szerinted miert lesz vege ? :)
2014. febr. 4. 18:45
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem lesz. Van. Már vége van. Ez az igazság, megtudtad.
2014. febr. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Tudom hogy vége van. De valami többet mondó választ is kaphatnék ? :)
2014. febr. 5. 05:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!